800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL UVALA SCOTT

Hotel Uvala Scott - hotelový komplex se skládá z několika budov. Nachází se v zátoce Dubno, je vzdálen cca 1 km od Kraljevice.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Tento hotelový komplex se skládá z několika budov. Nachází se v zátoce Dubno, je vzdálen cca 1 km od Kraljevice. Tato zátoka přilákala svojí krásou anglického šlechtice Alexandra Scotta a zalíbila se mu natolik, že ji začátkem 19. století zakoupil. Pobýval zde až do smrti roku 1860. Úpravou jeho někdejšího rodinného domu vznikla dnes speciální restaurace, kde se podávají speciality přímořské kuchyně.

Ubytování

Pokoje standard jsou dvoulůžkové s možností přistýlky a jednolůžkové, nemají balkon a všechny jsou situované na mořskou stranu. Pokoje superior mají klimatizaci, SAT/TV, lednici, balkon (cca. 2 m čtvereční). Nabízíme také apartmány pro 4 osoby (viz další nabídka zájezdů).

Vybavení

Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, taverna grill-pizzerie, konoba, klimatizovaný kafé bar, mini-market, obchod se suvenýry, místnost s kulečníkem, sauna, diskotéka, taverna s živou hudbou (20.6.-5.9.), grill bar, café bar, recepce centrální.

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, kulečník, vodní sporty a další.

Pláž

Pláže jsou betonové s přímým vstupem do moře. Dětská část je písková s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.