800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyUVALA SCOTT apartmány

Uvala Scott - komplex se skládá z několika budov. Nachází se v zátoce Dubno, je vzdálen cca 1 km od Kraljevice. Tato zátoka přilákala svojí krásou anglického šlechtice Alexandra Scotta a zalíbila se mu natolik, že ji začátkem 19. století zakoupil. Pobýval zde až do smrti roku 1860. Úpravou jeho někdejšího rodinného domu vznikla dnes speciální restaurace, kde se podávají speciality přímořské kuchyně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Komplex Uvala Scottse skládá z několika budov. Nachází se v zátoce Dubno, je vzdálen cca 1 km od Kraljevice. Tato zátoka přilákala svojí krásou anglického šlechtice Alexandra Scotta a zalíbila se mu natolik, že ji začátkem 19. století zakoupil. Pobýval zde až do smrti roku 1860. Úpravou jeho někdejšího rodinného domu vznikla dnes speciální restaurace, kde se podávají speciality přímořské kuchyně. Nabízíme zde kromě hotelu (jiné číslo zájezdu) také apartmány pro 4 osoby.

Ubytování

Složení APT: jedna dvoulůžková ložnice s francouzským lůžkem a v obývacím pokoji rozkládací postel pro 2 osoby, zařízená kuchyň se vším vybavením, sociální zařízení, apartmány jsou vybaveny telefonem, SAT/TV, klimatizací, balkonem.

Vybavení

Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, taverna grill-pizzerie, konoba, klimatizovaný kafé bar, klimatizovaný kafé bar, mini-market, obchod se suvenýry, místnost s kulečníkem, diskotéka, televizní místnost, sauna, recepce centrální, taverna s živou hudbou (20.6.-5.9.).

Stravování

Vlastní.

Sport a zábava

Stolní tenis, minigolf, vodní sporty, kulečník.

Pláž

Pláže jsou betonové s přímým vstupem do moře. Dětská část je písková s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.