800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL UVALA SLANA - SELCE CLUB mobil home

  • Oblázková pláž cca 50 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Kemp Uvala Slana se nachází v oblasti Selce, 3,5 km od Crikvenice.

Ubytování

V kempu se nachází celkem 14 mobilních chat o velikosti cca 30 m2, ležících u moře. Jsou pro 4 osoby 1/4 nebo pro 6 osob 1/4+2. Mobilní chaty mají 2 dvoulůžkové ložnice (chata 1/4+1-2 má v obývací místnosti křeslo, které je pro jedno dítě, pokud jsou děti malinké, tak mohou být 2 děti), jsou moderně zařízeny, plně vybaveny kuchyňským nádobím, příbory, klimatizací, SAT/TV, mají terasu s plastovým stolem, židlemi a slunečníkem, v ceně je jedno parkovací místo. V kempu se nachází rovněž nově zrekonstruovaný Aparthotel Club Vala, do kterého mohou hosté docházet do posilovny zdarma a služby wellness mají s 50% slevou.

Stravování

Vlastní.

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce kempu, čtyři umývárny, stylová taverna pod zemí (ve stylu vinných sklepů) a restaurace, obchod. Vše potřebné mají hosté v blízkosti 200 m, Selce jsou 5 minut chůze, tam je pošta, obchody, internetová kavárna, restaurace a lá carte, terasa a další služby.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží plážový volejbal, aquaaerobic, hřiště na košíkovou, vodní sporty, škola tenisu, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel, posilovna, minigolf, tenisové dvorce, stolní tenis. Pro děti je zde dětské hřiště a bazén.

Poloha

Do 50 m od moře.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3,5 km