800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BONACA BLUESUN - family

Hotel Bluesun Bonaca se nachází v bezprostřední blízkosti jedné z nejlepších pláží na světě „Zlatni rat“, v mírném svahu, cca 800 m od centra městečka Bol.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Bluesun hotel Bonaca se nachází v bezprostřední blízkosti jedné z nejlepších pláží na světě „Zlatni rat“, v mírném svahu, cca 800 m od centra městečka Bol na ostrově Brač. 

Hotel je pavilónového typu složený z 8 pavilonů s dvoulůžkovými, jednolůžkovými a rodinnými pokoji (1/2+2). Komplex je určen zejména pro rodiny s dětmi, jak již z jeho názvu vyplývá.

Pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, TEL, přípojku na internet, balkon a jsou situované na mořskou stranu. Pokoje rodinné mají navíc denní místnost se 2 lůžky pro 2 děti, balkon nebo terasu. 

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, TV místnost, internetová kavárna, obchod se suvenýry, taneční terasa (různá večerní show). Hotel má venkovní bazén se sladkou vodou a dětský bazén. Hotel zajišťuje bohatou animaci s týmem animátorů pro děti i dospělé. Tým animátorů mimo jiné také zajišťuje hlídání dětí. Pro děti je zde mini klub, dětská venkovní herna. V sousedním hotelu Elaphusa je wellness centrum. 

Pláže jsou oblázkové, cca 200m. Pláž „Zlatni rat“ je vzdálena cca 400m. 

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce se školou tenisu, stolní tenis, výlety na horských kolech, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a mnoho dalšího. 

Poznámka: u večeře je vyžadován společensky vhodný oděv (muži – dlouhé kalhoty). Služby „all inclusive“ (vše v ceně) – viz. ceníková tabulka.

Poloha

Do 150 m od moře.

Vybavení

Prodejna se suvenýry, aperitiv bar, terasa, televizní místnost, dětský klub, internetový kout, dětská herna.

Sport a zábava

Animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, škola tenisu, túry na kolech, tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal.

Stravování

All inclusive.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m