800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBOŽAVA HOTELOVÝ KOMPLEX: AGAVA/MIRTA rod. pokoje

Komplex Božava nese stejné jméno jako vlastní vesnice. Vlastní vesnice zaujímá jednu polovinu zálivu, druhou polovinu potom hotelová část. Hotelový resort Božava zahrnuje: Pavilonový hotel Lavanda***,¨Pavilony Agava a Mirta s rodinnými pokoji *** (součástí hotelu Lavanda), Hotel Maxim****, Konobu (stylovou restauraci) Kadulja. Hotel Lavanda pavilonového typu naleznete pod jiným číslem zájezdu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Do 100 m od moře.

Vybavení

Prodejna se suvenýry, směnárna, pizzerie, trezor na recepeci , bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, kavárna, terasa, jacuzzi venkovní, dětské hřiště, sauna, stánek s novinami, masážní salón, recepce centrální, bar na pláži.

Sport a zábava

Fitness studio, tenisové dvorce, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů, škola potápění.

Stravování

Polopenze s nápoji.
Možnost příplacení plné penze.

Popis

Komplex Božava nese stejné jméno jako vlastní vesnice. Ta zaujímá jednu polovinu zálivu, druhou polovinu potom hotelová část. Hotelový resort Božava zahrnuje: Pavilonový hotel Lavanda***,¨Pavilony Agava a Mirta s rodinnými pokoji *** (součástí hotelu Lavanda), Hotel Maxim****, Konobu (stylovou restauraci) Kadulja. Hotel Lavanda pavilonového typu naleznete pod jiným číslem zájezdu.

Tyto pavilony (Agava a Mirta) leží rovněž v překrásném borovém lese a jsou výhradně s rodinnými pokoji po kompletní rekonstrukci. Recepcí i službami náleží k hotelu Lavanda a jeho pavilonům.

Agava - je zde 17 rodinných pokojů ve skladbě 2 + 2: jedna dvoulůžková ložnice, oddělena od obývací místnosti s rozkládacím lůžkem (přistýlka) zašupovacími dveřmi. V některých pokojích je v obývací části ještě jedno lůžko. Pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, TEL, ledničku, vysoušeč vlasů, trezor, v koupelnách vanu. Balkon je situovaný z větší části na mořskou stranu nebo do parku (naše cestovní kancelář nemůže zaručit mořskou stranu).

Mirta - má 17 rodinných pokojů ve skladbě 2 + 2, vše v jedné místnosti. Základem jsou 2 řádná lůžka a rozkládací gauč. 3 pokoje v přízemí jsou pro 5 osob a mají 3 řádná lůžka a rozkládací gauč pro 2 děti (rozměry 160 x 200 cm). Všechny 3 děti (do 12 let věku) zde mají slevu.
Všechny pokoje mají balkon, klimatizaci, SAT/TV, ledničku, vysoušeč vlasů, v koupelnách sprchu.

Hostům všech pavilonů je k dispozici: centrální recepce, směnárna, centrální trezor, klimatizovaná restaurace s velkou terasou, restaurace á la carte, pizzerie s terasou nad mořem, kavárna, obchod se suvenýry a tiskem, venkovní bazén s mořskou vodou, fitness, sauna, whirlpool, ruční masáže.

Pláže před hotelem i celým střediskem jsou přírodní, skalnaté s betonovými i dřevěnými platy na slunění, vstupy do vody jsou před hotelem po žebříku. Po pěší promenádě borovým lesem můžete sejít k malým přírodním oblázkovým zátokám. Oblázková velká pláž s pozvolným vstupem je vzdálena cca 10 min. pěší chůze od hotelu a nalézá se v zálivu Opatičina. Krásná písčitá pláž je vzdálena cca 5 km a jmenuje se Sakarun. Ze střediska k ní jezdí turistický vláček za 15 – 20 kn. Na této pláži se nachází i koktejl bar „ Long Island „.

Ke sportovnímu vyžití dále slouží 2 tenisové dvorce s nočním osvětlením, půjčovna loděk, jízdních kol, skútrů, stolní tenis. Je zde škola potápění, potápěčské centrum, dětské hřiště s velkým dětským hradem a bazénem.

Informace v roce 2014:

V resortu Božava bankomat není, ale je možnost z karty vyzvednout hotovost (Kuny) na poště.

Benzinová pumpa je cca 35 km od Božavy v městečku Zaglav a je otevřena celý den.

V resortu je WI-FI, ale placená. 15 minut 10 Kun. Co máme obecnou osobní zkušenost z Chorvatska, WI-FI obvykle bývá jen kolem recepce či baru, v pokojích velice vzácně, nepočítejte s ní. V hotelu Maxim je internetový koutek, stejná cena. Když čas zakoupíte, obdržíte přístupové heslo, které využijete buď ve svém zařízení nebo v internetovém koutku v Maximu.