800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFONTANA ADRIATIQ RESORT APARTMÁNY DELUXE

  • Oblázkové pláže jsou vzdálené cca 100 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Resort Adriatiq Fontana v destinaci Jelsa na ostrově Hvar je pavilónového typu, leží v mírném svahu borovicového háje,cca 1 km od centra městečka. Resort nabízí dva typy ubytování v apartmánech - comfort (ty prosím naleznete na www.chorvatskozababku.cz). nebo de luxe.
Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, recepce, aperitiv bar, směnárna, bezplatně trezor na recepci, venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, posilovna, wireless internet v areálu. Pláže jsou oblázkové, betonová plata, cca 100 m od objektu. Ke sportovnímu vyžití slouží v blízkosti 2 antukové tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, bohatá nabídka vodních sportů, potápění, půjčovna skútrů a aut. Animace pro děti a dospělé od 1.6.do 30.9.,dětský klub, živá hudba jednou týdně. Stravování je v centrální restauraci Fontana.

Ubytování

Apartmány Adriatiq Fontana Deluxe**** - jedná se o nově vybudované luxusní apartmány, které jsou součástí resortu. Mají klimatizaci, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, vysoušeč vlasů, kompletně vybavenou kuchyň (včetně kávovaru a mikrovlnné trouby), sociální zařízení, balkon nebo terasu.
1/2 studio - 1 místnost se 2 lůžky, velikost 37 m2;
1/2+2 - 1 ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 2 lůžky, mají 2x toaletu, velikost 68 m2;
1/4+2 - 2 ložnice po 2 lůžkách, denní místnost se 2 lůžky, 2x toaleta, velikost 71 m2.

Vybavení

Směnárna, trezor na recepeci , WI-FI k dispozici dle popisu, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, dětský klub, lehátka u bazénu, slunečníky u bazénu, recepce centrální, verčerní hudba.

Sport a zábava

Tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, potápění, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, půjčovna skútrů, posilovna.

Stravování

Vlastní.
Možnost připlacení stravování - snídaní, obědů či večeří - POZOR objednání možné pouze v termínech od 11.6. do 24.9.2016 !