800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA ADRIA

Moderní apartmánový dům, leží přímo u krásné oblázkové pláže, cca 300 m od centra Bašky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Vila Adria v Bašce na ostrově Krk je moderní apartmánový dům, který se nachází cca 300 m od centra města Bašky přímo na krásné oblázkové pláže. Nabízí 28 krásně zařízených apartmánů pro 4-6 osob a pokojů pro 2-3 osoby, kde naleznete vysoký komfort a pohodlí. Všechny apartmány se snídaní v ceně jsou klimatizované, mají moderně vybavenou kuchyň, elegantní a prostorný obývací pokoj, jednu nebo dvě ložnice (dle složení), moderní koupelnu, balkon s krásným výhledem.
Za příplatek nabízíme možnost přiobjednání večeří, které se podávají v hotelu Corinthia, tak jako další aktivity, kterých můžete u tohoto hotelu využít. Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, směnárna, internetová kavárna, obchod se suvenýry, prodej denního tisku, VIP salon, bistro a restaurace á la carte s taneční terasou, lobby bar, konferenční místnost. Všechny společné prostory jsou klimatizované. Hotel Corinthia má vnitřní bazén se sladkou vodou - dětský a pro dospělé, dále 2 whirlpooly, venkovní bazén se sladkou vodou - bazén pro dospělé s vodními efekty, 2 dětské bazény a dětská vodní skluzavka. Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti a dospělé (červen až září), např. mini klub s dětským hřištěm. Dále je zde wellness centrum s různými druhy saun a masáží, salón krásy, solárium, kadeřnický salón.
Pláže 2 km dlouhé jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol a skútrů, škola potápění, windsurfing, turistika, další vodní sporty dle místní nabídky.

Poloha

Do 50 m od moře.

Strava

Snídaně.
Možnost připlacení večeří - podáváné v hotelu Zvonimir.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m