800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNOVÉ DOMY ŠILO

Privátní apartmány se nachází v klidném letovisku Šilo na severní části ostrova Krk naproti Crikvenické riviéry, mezi kterými funguje lodní spojení. Apartmány jsou vzdáleny cca 300 m od centra a jsou obklopeny mediteránskou vegetací. V lokalitě se nachází 2 malé přístavy, restaurace nabízející místní speciality, supermarkrt, obchůdky, pošta, lékař a bankomat.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Šilo se nalézá na východním pobřeží Kvarnerského ostrova Krk (naproti Crikvenické riviéře), který je spojen s pevninou mostem. Letovisko Šilo vyrostlo v zátoce Stipanja, jež je známá díky hezkým plážím, chráněných před jižním a východním větrem úzkým, dlouhým mysem. Kvůli poklidu doporučujeme toto malé příjemné letovisko k rodinné dovolené. Největším bohatstvím Šila jsou jeho četné krásné slunné pláže a malé zátoky, především je známá písčitá pláž s čistým, modrým, ke koupání vždy příjemným mořem, ideálním pro malé děti. V bezprostřední blízkosti Šila se nachází vrak lodi Peltastis, který Šilo činí jedním z nejzajímavějších míst pro potápěče v Chorvatsku. Šilo má dlouhou rybářskou tradici. Pravidelně se zde konají pro turisty velmi atraktivní rybářské slavnosti – fešty a jiné sportovně zábavní akce. Jsou tu tenisové kurty, terény pro plážový volejbal a možnost rekreačních vodních sportů (potápění, veslování apod.). V několika restauracích přímo ve městě se nabízejí výborné speciality domácí a mezinárodní kuchyně a bílé místní víno „žlahtina“. Nad Šilem leží krásná stará vesnička Polje, ve které se vedle moderních staveb zachovaly i místní vesnické stavby a tradiční způsob života, čímž stále více přitahuje turisty. V bezprostřední blízkosti Šila se nachází zátoka Soline, která nabízí nejen příležitost k báječnému koupání v moři, ale také využití léčivých účinků slaného bahna přímo na mořském břehu. Další ze zajímavostí ostrova Krk je blízká jeskyně Biserujka. Nabízíme Vám ubytování v soukromých vilkách s apartmány v romantickém městečku Šilo s krásnými písečnými plážemi a pohostinnými obyvateli. Věříme, že i Vy si Šilo zamilujete… Apartmánové vily se nachází cca 200-500 m od moře, v blízkosti je také obchod s potravinami. U vilek je vždy parkovací místo.

Ubytování

VILA ZDINAREC, VILA MARCINKO, VILA ČARGONJA: všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou, balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, možnost používání grilu. VILA ZDINAREC – klimatizované apartmány pro 4-5 osob (4+1) – dvoulůžková ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky s 1 přistýlkou, SAT TV, balkon. VILA MARCINKO –apartmány pro 4 osoby – dvě dvoulůžkové ložnice, SAT TV, terasa, apartmány pro 2-4 osoby (2+2) – dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT TV, terasa. VILA ČARGONJA – apartmány typu studio pro 2 osoby s možností 1 přistýlky – obývací část se 2 lůžky, příp. 1 přistýlkou, apartmány 2+2 – dvoulůžková ložnice, obývací část se 2 lůžky (vzdálenost vily Čargonja od moře je cca 50 m). UBYTOVÁNÍ APARTMÁNY ŠILO – dále nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových, šestilůžkových a osmilůžkových apartmánech ve městečku Šilo. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou, balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, příslušný počet lůžek.

Stravování

Vlastní, v plně vybavených kuchyňkách.

Pláž

Písečná, oblázková i skalnatá ve vzdálenosti 200-500 m od vilek s překrásnými zákoutím.

Sport a zábava

Tenisové kurty, hřiště na míčové hry – basketbal, fotbal, vodní sporty, jízda na vodních lyžích, potápění.