800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LOPARI kemp mobil home

  • Vzdálenost cca 100 m od pisčité pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Kemp Lopari se nachází mezi starobylým městečkem Osor ( odděluje zde ostrovy Cres a Lošin padacím mostem ) a malebným rybářským místem Nerezine. Leží na samém moři v úpatí pohoří Osoršćica.
Kemp je prostorný a je dobře vybaven. Celý se nalézá v borovicovém a piniovém háji s bezpočtem ostrovních autentických rostlin. Je rozdělen na 3 pásma a k moři vedou upravené cesty přímo na cca 800 m dlouhou oblázko - písčitou pláž. Ta je rozdělena na část přírodní a část upravenou s pozvolným vstupem do moře vhodnou pro děti. Kemp je zařízen na pobyt s domácími zvířaty a menší část pláže je zde vyhrazena jejich koupání.
Hostům je zde k dispozici prostorná recepce s oddělenou výstavní částí s tradičními námořními exponáty. Zde je k dispozici internet. V kempu jsou moderní komfortní sanitární zařízení přizpůsobená i dětem , batolatům a invalidům. Je zde k dispozici i prádelna. Kvůli ideálním větrům je Nerezinski záliv již dlouhá léta vyhlédávaným místem pro surfaře. Ke sportovnímu vyžití poslouží dále univerzální hřiště a hřiště na “petanque“. Je zde i půjčovna kol. V příjemném přírodním prostředí se nachází restaurace Lopari á la carte, k nákupu slouží zdejší obchod, k dalšímu osvěžení jsou zde kiosky s nápoji, se zmrzlinou. V blízkosti kempu je benzinová stanice rovněž s nabídkou nápojů, novin, drobného zboží.

Ubytování

V tomto kempu nabízíme ubytování v mobilních chatách (mobil home). Ty jsou typu Lopari comfort pro 4 osoby nebo LussMarin až pro 6 osob. Mají 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň, obytnou část s možností rozkládacího lůžka (u typu 1/4+2), sociální zařízení a terasu se zahradním nábytkem.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Do 100 m od moře.