800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RAPOČA-NEREZINE kemp mobil home

  • Pláž cca 100 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Vlevo od hlavní silnice v úpatí pohoří Osoršćice najdeme první městečko na ostrově Lošinj - Nerezine. Místu dominuje zvonice františkánského kostela s s klášterem z 15. století. V kostele je několik významných církevních uměleckých děl, z nichž nejvýznamějším je obraz Matky Boží s dítětem od neznámého benátského malíře z 15. století. Nerezine je místo, které postupně vyrostlo v námořní vesnici s malou loděnicí, známou stavbou dřevěných lodí. K dispozici je nový přístav.
Dvě turistická střediska, dva kempy Lopar a Rapoča, dva nové menší rodinné hotely jakož i velký počet privátních pokojů a apartmánů nabízí příjemný pobyt. Je zde velká samoobsluha, několik restaurací, další menší obchody, tržnice. V centru právě na trhu a v přístavu je k dispozici bezplatný městský WIFI přístup.
V bezprostřední blízkosti Nerezine jsou 2 pláže Ridimutak a Galboka. Obě pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi, s oblázko-písčitým povrchem a mělkým vstupem do moře. Borovicové háje sahají téměř až k moři. Nad pláží Ridimutak je parkoviště, na pláži je možno pronajmout lehátka, slunečníky. K občerstvení slouží Ridimutak beach bar, který se v noci mění v malý noční klub.
V kempu Rapoća nabízíme mobilní chaty pro 4-6 osob (typ Rapoća comfort), velikost 24 m2, dvě ložnice, koupelna, vybavená kuchyň s obývací místností, rozkládací gauč pro 2 osoby, klimatizace, dřevěná terasa se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto.
Za poplatek lze zapůjčit mikrovlnnou troubu. Pozor - ručníky a utěrky je třeba si vzít vlastní. Domácí zvířata jsou povolena - platba na místě podle aktuálního ceníku. Možnost úvazu člunu, půjčovna kol.

Poloha

Do 100 m od moře.

Stravování

Vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km