800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOLIDAY VILLAGE JEZERA LOVIŠĆE

Na protilehlé straně od letoviska Jezera se v nádherné zátoce nachází komplex Lovišče, v mírném svahu stojí 1patrové domky s apartmány obklopeny zelení.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Pokud jste vlastníky lodi a vždy jste chtěli navštívit národní park Kornati, pak je tato apartmánová vesnička pravý tip pro vás. Kromě klidného prostředí se zde i skvěle starají o čistotu pláže a nabízejí řadu sportovních služeb.

Poloha

Na protilehlé straně od letoviska Jezera se v nádherné zátoce nachází komplex Lovišče, v mírném svahu obklopeny zelení stojí 1patrové domky s apartmány. Nádherná oblázková pláž přímo v objektu, místy vybetonovaná plata, vhodná pro malé děti, vzdálenost cca 50–100 m.

Vybavení

Recepce, restaurace, aperitiv bar, taneční terasa, obchod, směnárna, hřiště, parkoviště v areálu, animace pro děti i dospělé.

Ubytování

St. pro 2–3 os.: místnost se 3 lůžky, apt. pro 4–5 os.: 2lůžk. ložnice, denní místnost se 3 lůžky, atp. pro 4–6 os.: dvě 2lůžk. ložnice, denní místnost se 2 lůžky. Apartmány jsou vybaveny kuchyň. koutem s kávovarem, koupelna/WC, fén, SAT/TV, balkon/terasa.

Strava

Typ stravy: bez stravy, za příplatek polopenze nebo plná penze

Snídaně: bufetové
Obědy: servírované výběr ze 3 menu
Večeře: servírované výběr ze 3 menu

Služby za poplatek

Postýlka pro děti 4 EUR/den, WiFi, kotviště pro loď – na vyžádání – splatné v místě, trezor, tenis, stolní tenis, minigolf, vodní sporty na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km