800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY HOSTIN

Apartmány Hostin Gajac leží na severozápadní části ostrova Pag. Gajac je velké apartmánové městečko sloužící jako letní chaty pro rekreaci domácích obyvatel, původně převážně Slovinců. Gajac se rozprostírá na dvou katastrálních územích, a to města Kolan a Novalja. Část střediska, kterou obhospodařuje společnost „Hostin“ je Kolanskij Gajac a je téměř na samém konci apartmánového městečka. Apartmány jsou v příjemném stínu zahrádek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Gajac apartmány Hostin leží na severozápadní části ostrova Pag. Gajac je velké apartmánové městečko sloužící jako letní chaty pro rekreaci domácích obyvatel, původně převážně Slovinců. Gajac se rozprostírá na dvou katastrálních územích, a to města Kolan a Novalja. Část střediska, kterou obhospodařuje společnost „Hostin“ je Kolanskij

Ubytování

Gajac a je téměř na samém konci apartmánového městečka. Apartmány jsou v příjemném stínu zahrádek. Všechny apartmány jsou čtyřlůžkové a mohou být obsazeny 2,3 nebo 4-5 osobami. Všechny apartmány mají ložnici(e), obývací místnost s rozkládacím gaučem (2 osoby), kuchyňský kout, sociální zařízení, SAT/TV, malou terasu s vlastním grilem.

Pláž

Pláž je přírodní kamenitá a oblázková s hrubým pískem, vzdálena 300-400 m, otevřená po celý den přímému slunci. Pláž je s pozvolným vstupem (vhodné pro rodiny s dětmi). Pobřežní promenádou se přijde na jednu z nejhezčích pláží ostrova Pag -„Sv. Duh“ s tobogánem a dvěma restauracemi. Dále můžete navštívit také jednu z nejhezčích oblázkových pláží, a to je Zrće, vzdálené cca 2 km, které nabízí různé restaurace, sportovní plážové atrakce, diskotéky; dále písčitá pláž Caska, nebo pláž v kempu Straško, kde je nabídka restaurací, obchodů, sportovního vyžití. V blízkosti je kavárna, taneční terasa.

Vybavení

Restaurace a lá carte, terasa, grill společný s ostaními, tobogán.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Do 400 m od moře.