800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL APARTMÁNY LILI

Apartmánový dům s příjemnou rodinnou přátelskou atmosférou se nachází od centra města Pag cca 1200 m a od nejbližší restaurace cca 150 m. Nádherná pláž se nachází cca 300 m od domu, ale k dispozici jsou další romantické malé plážičky, které lemují cca 2 km dlouhý záliv. V centru je k dispozici mnoho restaurací, obchodů, směnáren a pošta.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Vhodné pro klienty, kteří preferují klidné prostředí a dlouhé překrásné pláže ostrova Pagu.

Poloha

apartmánový dům s příjemnou rodinnou přátelskou atmosférou se nachází cca 1 200 m od centra města Pag a od nejbližší restaurace cca 150 m. Nádherná pláž se nachází cca 300 m od domu, ale k dispozici jsou další romantické malé plážičky, které lemují cca 2 km dlouhý záliv. V centru je k dispozici mnoho restaurací, obchodů, směnáren a pošta.

Vybavení

parkoviště u domu pro 1 os. auto/apt., posezení v zahradě u krbu, pronájem zařízeného apartmánu včetně kuchyňky, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

přízemí, 1. a 2.patro: apt. pro 4–5 os. - jedna 2lůžk. ložnice, druhá 2–3lůžk. ložnice, zařízená kuchyň v kombinaci s jídelním koutem a obývacím pokojem, SAT/TV, koupelna s WC, terasa. Apt. pro 5 os. v 1. patře: 2lůžk. ložnice, 3lůžk. ložnice, zařízená kuchyň v kombinaci s jídelním koutem a obývacím pokojem, SAT/TV, koupelna s WC, terasa.

Strava

bez stravy

Pro děti

tobogán na pláži.

Služby za poplatek

v městě Pag je sportovní centrum s tenisovými kurty a stolním tenisem, pronájem člunů, lehátka a slunečníky na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,2 km
Nákupní možnosti: 1,2 km