800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIRIUS

  • V blízkosti kamenité pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Domek vhodný pro milovníky robinzonád, klid na spaní, krásný pohled na moře, prostorné terasa, náhlý vstup do moře, vhodné místo pro šnorchlování.

Poloha

rybářský domek Sirius pro 4-5 osob se nachází ve svahu v zátoce Landjin na východní straně ostrova Pašman. Dům je obklopen několika malými domky, z nichž nejbližší je vzdálený jen asi 10 metrů. Až k domku není možné dojet autem, parkování je vzdálené cca 800 m, odtud je zajištěn transfer zavazadel člunem k domku zdarma. Pláž se nachází pod domem, kde jsou betonová plata, schůdky a kamenité pláže, vzdálenost je cca 45 m.

Vybavení

terasa v prvním patře je zastřešená a poskytuje vynikající místo k odpočinku ve stínu. Hosté mohou využívat gril a kotviště zdarma. V domě je k dispozici nádrž s dešťovou vodou, která se používá jako užitková, ale je možné ji i pít. Doporučujeme ji však převařit, případně si s sebou přivézt balenou vodu. El. energie je dodávána pomocí solárních panelů. Mobilní signál je k dispozici s možnými výpadky.

Ubytování

domek pro 4-5 osob se rozkládá se ve dvou podlažích. V celém spodním podlaží je kuchyně a obývací místnost, kde je pohovka, která může být použita jako přistýlka až pro dvě osoby. Před vchodem do domku je zastřešená terasa s výhledem na moře. V přízemí je sprcha se studenou vodou a WC. Kuchyně je vybavena nádobím, lednicí a sporákem, který funguje na plyn. Venkovní schody vedou do horního patra, kde jsou dvě ložnice, každá se dvěma lůžky. Koupelna s WC a vanou se studenou vodou. Vedle domu je venkovní sprcha, kde se přes den ohřívá teplá voda v tzv. černém bojleru.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

pro držitele průkazu vůdce plavidel je možné zajistit půjčení loďky s motorem 5 HP, cena na vyžádání. Domácí mazlíčci - za poplatek 5 EUR/den - splatné v místě.