800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MADLENKA

  • Pláž cca 320 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Pobyt doporučujeme všem, kteří mají rádi klid, upřednostňují pěkné ubytování v příjemném prostředí, hledají přátelskou atmosféru s domácími obyvateli a rádi chodí na procházky či projížďky na kole.

Poloha

nově vystavěné, vkusně vybavené apartmány Madlenka jsou pouze dva apartmány v 1. patře domku, který se nachází ve svahu ve staré původní zástavbě Tkonu na ostrově Pašman. Vzdálenost do centra je asi 300 m a také cca 300 m od přístaviště trajektu, který spojuje Tkon s Biogradem na moru (jízda trvá asi 20 minut, orientační cena 2 EUR/dosp. os./1 směr + 12 EUR/menší osobní auto/1 směr). V centru Tkonu se nachází obchod s potravinami, lékárna, pošta, restaurace, cukrárna a kavárny. Nejbližší pláž je vzdálená asi 320 m, písečná pláž s mírným vstupem do vody je vzdálená cca 420 m a nachází se za přístavištěm trajektu.

Vybavení

v apartmánech je k dispozici signál WiFi a klimatizace, gril. Možnost parkování ve dvoře pro 1 os. auto/ apt, druhé auto na vyžádání.  

Ubytování

Apartmán pro 4-5 osob - dvě ložnice, každá s manželskou postelí, denní místnost s rozkl. gaučem pro 1 osobu a kuchyňským koutem včetně velké lednice s mrazákem a trouby a s jídelním stolem, TV, prostorný balkon s posezením a nádherným výhledem na moře, koupelna s WC a sprchou, klimatizace. Studio pro 2-4 osoby - ložnice s manželskou postelí a rozkl. přístýlkou pro 2 osoby, prostorná denní místnost s velkým kuchyňským koutem, TV, koupelna s WC a sprchou. Prostorný balkon s nádherným výhledem na moře, klimatizace.

Strava

bez stravy, snídaně a polopenze za příplatek v restauraci vzdálené cca 340 m od apartmánů, v centru Tkonu
Snídaně: servírované za příplatek
Večeře: 4chodové menu za příplatek(předkrm, hl. jídlo a salát, polévka/desert)

Služby za poplatek

klimatizace (5 EUR/den, splatné v místě).