800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY TONI

Nově postavené apartmány Tony - Lopar se nacházejí na výhodném místě, jelikož jsou v druhé řadě domů, takže zde není slyšet veliký provoz a jen pár metrů (cca 150 m ) od písečné pláže Rajska plaža. Jedná se o prostorné apartmány, každý na jednom patře, které nabízejí dostatek prostoru a soukromí. Parking se nachází za domem a v době vegetace je zakrytý vinnou révou, ve dvoře je k dispozici gril.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Nádherné písčité pláže Lopar, komfortní a prostorné apartmány, ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou.

Poloha

apartmány Toni - Lopar se nacházejí na výhodném místě, jelikož jsou v druhé řadě domů, takže zde není slyšet veliký provoz a jen pár metrů (cca 150 m) od písečné pláže Rajska plaža. Jedná se o prostorné apartmány, každý na jednom patře, které nabízejí dostatek prostoru a soukromí. Parking se nachází za domem a v době vegetace je zakrytý vinnou révou, ve dvoře je k dispozici gril.

Vybavení

pronájem apt., spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště u domu pro 1 os. auto/apt., příjemné zastíněné posezení na terase u domu, gril, bezplatná wifi.

Ubytování

Apt. pro 4-5 osob - 2 dvoulůžk. ložnice a velmi prostorná denní místnost s vybaveným kuchyň. koutem včetně trouby a rychlovarné konvice, rozkládací gauč jako přistýlka pro 1 os. Z denní místnosti a jedné ložnice se vychází na prostorný balkón s venkovním nábytkem, koupelna se sprchovým koutem a WC.

Strava

bez stravy, za příplatek možnost snídaní a večeří v penzionu Dragica, vzdálenost cca 500 m
Snídaně: bufetovné
Večeře: servírované, výběr ze 2 menu