800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAND HOTEL IMPERIAL

Nově renovovaný hotel s dlouholetou tradicí má výbornou polohu nedaleko centra města, přitom však na klidném místě uprostřed překrásné zahrady s exotickými palmami a středomořskou vegetací.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Nově renovovaný hotel s dlouholetou tradicí má výbornou polohu nedaleko centra města, přitom však na klidném místě uprostřed překrásné zahrady s exotickými palmami a středomořskou vegetací.

Středisko

Rab - ostrov Rab

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, nové luxusní wellness centrum nabízí (za poplatek) různé druhy sauny, hydromasáže, whirpool, solárium, masážní a kosmetický salon, fitness. Terasa na posezení, piano bar, prodej novin a suvenýrů, kadeřník. Nově vybudovaný menší vnitřní bazén s protiproudem a venkovní bazén s whirpoolem, sluneční terasou s lehátky a denním barem.

Pokoje

Nově renovované klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky mají telefon, SAT-TV, mini bar a sejf. Dražší pokoje mají výhled do parku.

Stravování

Bufetová polopenze.

Sport a zábava

Hudební večery na terase hotelu, různé druhy zábavy ve starobylém městě Rab, tenisové kurty u hotelu, vodní sporty, lodní výlety.

Pláž

Městská pláž je hned pod parkem, asi 10 minut pěšky od hotelu. V sezoně je organizován převoz lodí na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova Frkanj, kde je zároveň i nudistická pláž.

Možnosti ubytování