800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PAVILONY SUHA PUNTA

Renovované řadové domky leží v zalesněné části romantického a klidného poloostrova Suha Punta mezi hotely Carolina a Eva do vzdálenosti 200 m od moře. Vzdálenost do města Rab je asi 4,5 km, doprava je možná busem nebo taxi. Vybavení areálu: Centrální recepce, restaurace, bary, minimarket, stánek s ovocem a zeleninou. Možnost využití sportovních areálů v blízkosti hotelů Eva a Carolina a také jejich služeb a barů. Parkoviště v areálu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Renovované řadové domky leží v zalesněné části romantického a klidného poloostrova Suha Punta mezi hotely Carolina a Eva do vzdálenosti 200 m od moře. Vzdálenost do města Rab je asi 4,5 km, doprava je možná busem nebo taxi.

Středisko

Suha Punta - ostrov Rab

Vybavení areálu

Centrální recepce, restaurace, bary, minimarket, stánek s ovocem a zeleninou, novinový stánek. Možnost využití sportovních areálů v blízkosti hotelů Eva a Carolina a také jejich služeb a barů. Parkoviště v areálu.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky (renovované v roce 2006) jsou vybavené sat. TV a terasou na posezení.

Stravování

V  restauraci hotelu Eva formou bohaté bufetové polopenze včetně neomezeného množství nealkoholických nápojů, piva a vína k večeři.

Sport a zábava

Tenis, minigolf, cyklistika, hudba na terase restaurace u pavilonu a vedlejších hotelů, výlety lodí do města Rab i do blízkých zátok, na ostrov Lošinj, Pag a Krk.

Pláž

Pěkné kamenité pláže do 200 m, v přilehlých zátokách jsou všechny druhy pláží – kamenité, s vybetonovanými plochami, oblázkové až písčité. Nedaleko je také oficiální nudistická pláž. Křišťálově čisté moře – oceněné modrou vlajkou.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4,5 km