800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BARCELO BAVARO PALACE DE LUXE

  • Nádherná pláž přímo u hotelu
  • V hotelu naleznete vše od restaurací, přes disco až po nákupní možnosti

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento rozlehlý resort se nachází v první linii od pláže a cca 35 minut od letiště v Punta Caně.

Vybavení hotelu

V části Bávaro Palace Deluxe se nachází 9 restaurací, 14 barů, 4 bazény včetně menšího akvaparku (za poplatek), kasino, disco, divadlo, obchodní centrum. Za poplatek internet, hlídání dětí, prádelna, lékařská služba.

Pokoje

Pokoje deluxe v části Bávaro Palace Deluxe mají široké manželské lůžko nebo dvě oddělená lůžka o šířce cca 1,35 m, která mohou sdílet až 4 dospělé osoby, a jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, županem, klimatizací, stropním ventilátorem, TV, žehličkou a žehlícím prknem, kávovarem, trezorem, WI-FI (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Na vyžádání pokoje Junior Suite nebo rodinné pokoje (až pro 6 osob). Možnost zajistit služby Club Premium pro náročné klienty.

Stravování

Program all inclusive 24 hodin denně zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení během dne (návštěva restaurací a la carte po předchozí rezervaci, nutné formální oblečení, 4 restaurace a la carte v rámci resortu za příplatek), místní nealkoholické a vybrané mezinárodní alkoholické nápoje.

Sport a zábava

V rámci all inclusive animační programy, tenisové kurty, volejbal, basketbal, fitness, fotbal, baseball, vodní polo, aerobik, plážový volejbal, ping pong, minigolf, nemotorizované vodní sporty na pláži. Za poplatek jízdy na koních, lázeňské centrum, vodní park Pirates Island18ti jamkové golfové hřiště Barceló The Lakes (zdarma několik Green Fee během pobytu).

Pláž

Krásná písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Punta Cana

18°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě