800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEMORIES SPLASH

Nově vybudovaný hotel. Vodní park v areálu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento zcela nově vybudovaný moderní hotel je součástí komplexu dvou vzájemně propojených hotelů Memories Splash a Royalton, který se nachází v oblasti Bávaro asi 35min. od letiště Punta Cana.

Středisko

Baváro - Punta Cana

Vybavení hotelu

K vybavení resortu patří vstupní hala s recepcí, 5 restaurací (bufetová, mexická, italská, italský gril a rodinná), 9 barů, snack bar, sport bar, kavárna, bazén, vodní park, dětský klub a klub pro teenagery, tenisové kurty, wi-fi, konferenční místnost. Za poplatek hlídání dětí, prádelna, lázně, lékařské služby, kasino.

Pokoje

Příjemně vybavené pokoje s manželským dvojlůžkem nebo dvěmi lůžky o rozměrech cca 1,35m, která mohou sdílet až 2 dospělé osoby a 2děti. Možnost dvou propojených pokojů. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu s příslušenstvím, klimatizaci, fén, kabelovou TV, kávovar, denně doplňovaný minibar, telefon, wi-fi, trezor, žehlící set a balkon nebo terasu. Pokoje mají výhled do zahrady nebo na bazén. Za příplatek pokoje s jacuzzi a Diamond Club.

Stravování

All inclusive 24hodin denně zahrnuje nealkoholické a alkoholické nápoje (místní i některé mezinárodní), plnou penzi v bufetové restauraci, večeře v a la carte restauracích bez nutnosti rezervace, snacky, káva a zmrzlina během dne.

Sport a zábava

Vodní park, nemotorizované vodní sporty na pláží, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, tenis, aerobik, fitness, diskotéka, divadlo s večerními programy, denní animace. Za poplatek motorizované vodní sporty.

Pláž

Krásná písečná pláž nacházející se přímo u hotelového areálu, z části Memories Splash je to 500-1000m v závislosti na umístění pokoje, v rámci areálu jezdí vláček.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 35 min.

Počasí

Punta Cana

24°C Převážně oblačno