800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TORTUGA BAY

Luxusní a elegantní hotel patří pod řetězec The Leadings hotels of the World. Mezinárodní letiště je vzdáleno 7 minut jízdy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní a elegantní hotel patří pod řetězec The Leadings hotels of the World. Mezinárodní letiště je vzdáleno 7 minut jízdy.

Vybavení

Hotel je součástí komplexu Punta Cana Resort & Club spolu s hotelem Punta Cana aaaa a dvěmi 18jamkovými golfovými hřišti La Cana a Corales. Hotel Tortura Bay tvoří 13 vilek, které navrhl Oscar de la Renta. V celém komplexu se nachází bazén, venkovní jacuzzi, 8 restaurací a barů s mezinárodní nebo italskou kuchyní, nechybí také rybí a masové speciality a samozřejmostí jsou venkovní terasy s posezením. WiFi internet v lobby a u bazénu.

Pokoje

Elegantně vybavené prostorné vilky mají jednu až čtyři ložnice, jsou plně klimatizované s balkonem nebo terasou a nádherným výhledem na golfové hřiště nebo na moře. Všechny pokoje mají koupelnu/WC, jacuzzi, sprchu, vysoušeč vlasů, TV, DVD/CD přehrávač, telefon, minibar, internet, trezor a kávovar.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Náš názor

Výjimečný hotel ve velmi klidném prostředí vhodný pro náročné klienty a golfisty.

Pláž

Komplex Punta Cana Resort & Club se nachází přímo na dlouhé bílé písečné pláži. Klienti Tortura Bay využívají separátní část pláže.

Sportovní nabídka

Zdarma fitness, kola, kajaky, windsurfing, tenis. Za poplatek rybaření, potápění, jízda na koni (ranč se nachází v komplexu), golf. 18jamkové golfová hřiště La Cana a Corales v resortu.

Děti

Dětský bazén, dětský klub.

Web

http://www.puntacana.com/accommodations/ tortuga-bay

Wellness

Součástí je také Six Senses Spa, které je vybaveno venkovním bazénem, relaxační místnosti a saunou. Masáže a procedury jsou za poplatek.

Internet

Wifi v lobby a u bazénu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 7 min.

Počasí

Punta Cana

19°C Polojasno