800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STELLA DI MARE

Nově otevřený luxusní hotel při ústí zátoky Naama Bay. Do centra lze využít hotelový autobus (cca 5 min).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotel s příjemnou atmosférou se vyznačuje širokou nabídkou služeb. Nachází se pří ústí zátoky Naama Bay a do centra střediska lze využít hotelový autobus (cca 5 min). Hotel patří mezi nejlepší hotely v této oblasti  a uspokojí i náročnější klienty. Transfer z letiště trvá asi 20 min.

Středisko

Naama Bay

Vybavení

Hlavní budova se vstupní halou a recepcí, výtah v otevřeném atriu budovy se 3 křídly, zahrada s dvěma bazény (jeden v zimě vyhřívaný) a venkovní jacuzzi, 3 restaurace (hlavní restaurace La Terrazza a dále italská a rybí a la carte), bary u bazénu a v hl. budově, spa centrum, salón krásy, dětský klub, diskotéka, lékařská služba, směnárna, internet a WI-FI v lobby.

6000

Pokoje

Menší moderně zařízené pokoje Comfort (typ 2+0) jsou vybaveny příslušenstvím, fénem, klimatizací, TV-SAT, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Za příplatek jsou pokoje Deluxe (typ 2+1) s výhledem na moře. Na vyžádání a za příplatek lze vyžádat rodinné pokoje až pro 4 osoby.

Stravování

Polopenze formou bufetu. Možnost dokoupení all inclusive (viz ceník), který mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack a kávu.

Sport a zábava

Fitness centrum (zdarma), tenis, billiard, spa centrum- masáž, thajská masáž, turecká lázeň, hydromasáž, parní lázeň, jacuzzi (za poplatek), potápěčské centrum a možnost vodních sportů.

Pláž

Pěkná písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a ručníky zdarma u bazénu a na pláži. Přístup do moře je zajištěn z krátkého mola, které umožňuje plavání a šnorchlování podél korálové bariéry.

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 17 km

Počasí

Sharm El Sheikh

18°C Polojasno