800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REZIDENCE LES FELIBRIQUES

Větší rezidence se skvělou polohou v centrální části vyhlášeného letoviska na Azurovém pobřeží, vřele doporučujeme!

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Rezidence leží v historické části Cannes ve čtvrti Suquet. Pláž Midi leží od rezidence cca 100 m, první obchody se nacházejí cca 50 m od rezidence. Slavný Palais des Festival a promenáda Croisette leží cca 1 km od rezidence.

Ubytování

Nově zrekonstruovaná 7-patrová rezidence má k dispozici recepci, bazén, placené parkoviště, zdarma přístup na internet.

Rezidence nabízí kompletně zrekonstruované byty s klimatizací.
Studio pro 2 osoby - ST2, cca 22 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, koupelna s WC.
Studia pro 2 osoby mají výhled na město a nemají balkon.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 24 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kout na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 24 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj s manželským lůžkem nebo s dvěma oddělenými postelemi, koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmány pro 4 osoby mají výhled na město a nemají balkon.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 27 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a lůžkem pro 1 osobu, pokoj s manželským lůžkem nebo s dvěma oddělenými postelemi, koupelna, většinou oddělené WC.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 27 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a vysouvacím lůžkem pro 2 osoby, pokoj s manželským lůžkem, koupelna, oddělené WC.

Strava

Vlastní.

Náš názor

Výhodná poloha umožňuje řadu výletů do okolí Saint Tropez, Cannes, vesnička Moustiers Sainte Marie s přehradou Sainte Croix a kaňonem Verdon (asi 90 km). Možnost jedinečného koupání ve skalnatých zátokách pohoří Esterel.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: neuvedeno
Hotel přímo v centru
Nákupní možnosti: 50 m

Počasí

Francouzská riviéra

11°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

VILLA MAUPASSANT

VILLA MAUPASSANT

Francie, Francouzská riviéra, Cannes

Cena od: 2 490 Kč

Pro skupinu:

HOTEL CANNES FESTIVAL

HOTEL CANNES FESTIVAL

Francie, Francouzská riviéra, Cannes

Cena od: 2 190 Kč

Pro skupinu: