800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RÉSIDENCE SOGNU DI RENA

Moderní prázdninový areál přímo u pláže s jemným pískem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Velmi dobře udržovaný prázdninový areál přímo u pláže s jemným pískem. Centrum s restauracemi a nákupními možnostmi pouze 300 m.

Poloha

centrum s restauracemi, bary a nákupními možnostmi cca 500 m.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstup do moře cca 50 m.

Vybavení

250 apartmánů, recepce. Bazén a dětský bazének, bar u bazénu, lehátka a slunečníku u bazénu zdarma. Za poplatek pračka a sušička.

Ubytování

apartmány (F4G): dvoupokojové apartmány „Niolo“, pro až 4 osoby, cca 35 m2. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (vařič, chladnička, mikrovlnná trouba), sprchou, WC, sat. TV, trezorem, klimatizací. Balkon. Částečný výhled na moře nebo na stranu do zahrady. Obývací kuchyň s pohovkou na spaní a pokoj s dvoulůžkem. Joker apartmány (F4S): dvoupokojové apartmány „Orezza“, pro až 4 osoby, cca 35 m2. Stejné vybavení jako F4G. Na stranu k parkovišti. Apartmány (F6H): třípokojové apartmány „Aliva“, pro až 6 osob, cca 51 m2. Stejné vybavení jako F4G. Obývací kuchyň s pohovkou na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 samostatná lůžka v otevřené galerii. Boční výhled na moře, částečně na stranu do zahrady. Apartmány (F6L): třípokojové apartmány „Brocciu“, pro až 6 osob, cca 55 m2. Stejné vybavení jako F4G. Obývací kuchyň s pohovkou na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se dvěma samostatnými lůžky. Částečně boční výhled na moře nebo na stranu do zahrady. Apartmány (F6J): třípokojové apartmány „Castaniu“, pro až 6 osob, cca 60 m2. Stejné vybavení jako F4G. Obývací kuchyň s pohovkou na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky nebo 1 dvoulůžkový pokoj. Výhled na moře. Apartmány (F8K): čtyřpokojové apartmány „Canistrelli“, pro až 8 osob, cca 70 m2. Stejné vybavení jako F4G. Obývací kuchyň s pohovkou na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj. 2 pokoje na galerii se 2 oddělenými lůžky. Navíc vana a balkon. Pouze 1 z balkonů zařízen. Výhled na moře.

Stravování

bez stravy.

Internet

WiFi na recepci za poplatek.

Sport/aktivity

stolní tenis. Za poplatek: tenis (cca 300 m).

Děti

dětské hřiště. Dětská postýlka do 2 let cca 10 €/týden. Rezervace v CK. Platba na místě.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: platba na místě; cena ubytování zahrnuje: vodu, elektřinu, topení; vzít s sebou: veškeré prádlo, nebo možnost zapůjčení na místě (za poplatek); na místě se platí: kauce 300 € (přednostně platba kreditní kartou). Závěrečný úklid provede host, při nedostatcích je zadržena část kauce (cca 35-55 €), někdy také při brzkém odjezdu; příjezd/minimální délka pobytu: F4G/F6L: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek, sobota/3 noci, 9.7.-10.9. denně/7 nocí. F4S/F6H/F6J/F8K: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek, sobota/3 noci, 9.7.-10.9. sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 17/10 h.

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: přímo u hotelu

Počasí

Korsika

24°C Jasno