800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVánoční Disneyland a Paříž

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. DENOdjezd ráno z ČR, přejezd přes Německo do Francie. Ubytování v hotelu Campanile 3*. Volno. Individuálně možnost večeře na hotelu.
2. DENPo snídani přejezd do Paříže, okružní jízda centrem města kolem známých památek (Notre-Dame, muzeum Louvre, náměstí Svornosti...). Procházka po nazdobené třídě Champs Elysées s návštěvou vánočních trhů. Poté přejezd kolem Vítězného oblouku k pařížské dominantě - Eiffelově věži. Zde osobní volno k její návštěvě. Následuje přejezd do čtvrti Montmartre s bazilikou Sacré Coeur s krásnou vyhlídkou na Paříž. V okolí se nachází spousta obchůdků se suvenýry a restaurcí. V podvečer průjezd nasvícenou noční Paříží a odjezd na hotel, ubytování.
3. DENPo snídani odjezd do Disneylandu. Celodenní pobyt v parku se spoustou atrakcí, show a úžasnou vánoční výzdobou. Nebudou chybět vánoční trhy, Santa Claus se speciální schránkou na dopisy ani sváteční průvod postaviček. V podvečer si užijete slavnostní rozsvícení vánočního stromu v centru parku. Pozdě večer odjezd směr ČR.
4. DENNávrat v dopoledních hodinách.

Odjezdy

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

Počasí

Akvitánie

3°C Jasno

Francouzská riviéra

11°C Převážně oblačno

Korsika

13°C Oblačno

Paříž a okolí

5°C Oblačno

Pikardie

6°C Jasno

Poitou Charentes

7°C Jasno