800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE ST REGIS BORA BORA

Hotel The St Regis Bora Bora Resort je jeden z nejluxusnějších resortu na Bora Bora vůbec.
Nachází uprostřed laguny Bora Bora v oblasti Motu Ome a rozkládá se na 44 akrech soukromého ostrova.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Jeden z největších a nejluxusnějších resortů ve Francouzské Polynésii! Potěší Vás koupání nejen v přírodním bazénu Oasis, ale i v centrálním bazénu s barem, stejně jako možnost šnorchlování v mořské laguně plné ryb a rejnoků.

Poloha

Bora Bora, luxusní resort se rozkládá na 44 akrech na ostrově Motu Ome v severní části laguny Bora Bora. Vzdálenost z letiště cca 20 minut jízdy lodí.

Vybavení resortu

91 vil devíti kategorií, většina z nich je umístěna nad vodou a některé z nich mají vlastní privátní bazény, jacuzzi či zahrádku. 4 restaurace, 2 bary, 2 bazény, bar u bazénu, SPA centrum na privátním ostrově, fitness, potápění, šnorchlování, lagunárium, vodní sporty, katamarány, kanoe, kajaky, rybaření, tenis, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol. K dispozici klientům je Butler Service.

Vybavení pokoje

Overwater Vila: oddělený obývací pokoj, ložnice, klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, espresso přístroj, fén, telefon, 42´´ plazmová SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Strava

bez stravy, možnost dokoupení americké snídaně, polopenze nebo plné penze.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.