800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INTERCONTINENTAL MOOREA

Hotel s překrásnou tropickou zahradou se nachází na severním pobřeží ostrova a skládá se z několika typů bungalovů v typickém polynéském stylu. Transfer z letiště trvá cca 35 minut.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Pláž

Překrásná písčitá pláž leží přímo před hotelem.

Poloha

Luxusní hotelový resort, nyní částečně rekonstruován, je situován v samostatné laguně, na úpatí hory u zátoky Opunohu na březích ostrova Moorea, který leží na dohled hlavnímu ostrovu Tahiti. Z metropole Papeete je ostrov dosažitelný malým letadlem za 10 minut nebo katamaránem za 30 minut.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, rybolov, jízda na koni, centrum s delfíny. Hraní golfu.

Stravování

Bufetové snídaně v hotelu.

Vybavení hotelu

Komplexně vybavený hotel leží v rozlehlé tropické zahradě plné zeleně a je chráněn před pravidelnými oceánskými větry. Hotel má dvě restaurace, bar, bazén se slunečníky a lehátky, obchod se suvenýry a přístup do lázeňského centra mimo hotel, které využívá čerstvých produktů zdejší přírody.

Pokoje

Dvoulůžkové vkusně zařízené pokoje s možností 2 přistýlek pro děti jsou situované ve vodních nebo plážových bungalovech a ve dvoupodlažní centrální budově. Vybavení zahrnuje klimatizaci, vlastní příslušenství, pokojový trezor, ledničku, TV, kávovar, vysoušeč vlasů, připojení k internetu a terasu nebo balkon.

Možnosti ubytování