800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PEARL RESORT &SPA

Hodnocení:
0
z 10 na základě 1 recenze
Resort obklopený tropickou zelení se rozprostírá na 7,5akrovém pozemku kolem pláže s jemným bílým pískem, 3 km od nádherného zálivu Cook’s Bay, 5 minut od letiště a 10 minut od přístavu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova Moorea. Od letiště je vzdálen asi pět minut cesty a od přístaviště lodí ho dělí 10 minut.

Zábava

Pro zpestření pobytu se hosté mohou věnovat vodním sportům jako je vodní lyžování či jet skiing, šnorchlování a potápění, pro nějž jsou v okolí vynikající podmínky, jízdě na kánoi či na kajaku, rybaření nebo turistice, zahrát si badminton, pétanque nebo volejbal, projet se na koni nebo na džípu skrze tropickou přírodu, vyrazit na vyhlídkovou plavbu na katamaránu, pozorovat delfíny a velryby, prozkoumat podmořský svět na plavbě lodí se skleněným dnem, dopřát si masáž v lázních nebo se zúčastnit tematických večerů a kulturních představení.

Pláž

Písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

Vybavení

V pokrmech připravovaných ve dvou hotelových restauracích se mísí prvky francouzské a tradiční polynéské kuchyně, ke klidnému posezení láká hotelový bar. Dále je k dispozici venkovní bazén, lázně, tradiční polynéský tetovací salón, potápěčské centrum, obchody, půjčovna aut, prádelna, konferenční místnost, směnárna a pokojová služba.

3000

Ubytování

V hotelu je připraveno 30 pokojů, 28 zahradních bungalovů, 9 plážových bungalovů a konečně 28 bungalovů vystavěných přímo nad hladinou moře, které jsou doplněny o terasu k opalování a mají přímý přístup do laguny. Jejich vybavení zahrnuje klimatizaci a stropní větrák, varnou konvici, minibar, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku, televizi a telefon s možností mezinárodních hovorů.

Naše mínění

Vynikající hotel s kvalitními službami na nádherném místě, ve kterém se díky jeho široké nabídce možných aktivit rozhodně nikdo nudit nebude.

Pro děti

Na vyžádání je k dispozici služba hlídání dětí.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: přímo u hotelu

Recenze

0
3. květen 2013 / Marci K

Skvele libanky

skvely hotel

Celá recenze >