800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE JARDIN MALANGA

Hotel se nachází uprostřed bujné banánové plantáže s výhledem na souostroví Les Saintes. Skládá se z autentického koloniálního obydlí „demeure“ se třemi chatkami z roku 1927, které byly zcela rekonstruovány. Kvalitní služby a vybavení v přírodním stylu nabízí především milovníkům přírody jedinečnou atmosféru. Hotel je vzdálen 60 minut od mezinárodního letiště, 6 minut od přístavu Les Saintes, 10 minut od vodopádu Carbet a 12 minut od pláže Grand Anse.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Basse Terre, ve vesničce Trois Rivieres, nedaleko úpatí vyhaslé sopky Madeleine a tří vodopádů, které nabízejí grandiózní podívanou. Koloniální dům z roku 1927 totálně renovovaný do svého původního designu a 3 úžasné vily leží v tropické zahradě plné pomerančovníků a citrusovníků. Hotel nabízí úchvatné výhledy na souostroví Les Saintes. Nejbližší písečná pláž je vzdálena cca 20 minut jízdy. Vzdálenost od letiště cca 60 km.

Vybavení

v hlavní budově se nacházejí 2 propojené ložnice s vlastním příslušenstvím a v 1. patře další 2 třílůžkové ložnice se sprchou. Tři vily mají pak vždy 2 oddělené ložnice a dětský pokoj v patře. Všechny jsou vybaveny klimatizací, telefonem, iPod přípojkou, koupelnou, WC a terasou se zahradním nábytkem. Hostům je k dispozici restaurace, bar, bazén, stolní tenis a billiard. Na vyžádání je možné zajistit i hlídání dětí. Možnost ubytování až 2 dětí.

Strava

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou servírovaného menu či á la carte.

Popis

Pro milovníky přírody a vkusné architektury, které se zde snoubí v perfektní harmonii!
- přátelská atmosféra
- nádherné výhledy na celé souostroví
- u úpatí sopky The Madeleine
- možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči

- cca 60 km od letiště
- cca 20 minut jízdy od pláže

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 60 km

Počasí

Besse-Terre

24°C Skoro jasno

Gosier

24°C Skoro jasno

St. Anne

24°C Skoro jasno