GIFTUN AZUR RESORT

Egypt, Hurghada

Termín Ne 9.9.—Ne 16.9.2012 (8 dní)     Jiné termíny a ceny
Doprava letecky Praha  Jiné letiště Nelze
Strava All inclusive  Jiná strava Nelze
Cena 15 990 Kč  
Rezervovat Zapamatovat termín Vytisknout
  • Pláž přímo u hotelu
  • Tenis
  • Potápění
  • Rodina s dětmi
  • Dětský bazén
  • Bazén
  • Fitness

Poloha

Hotel leží u jedné z nejhezčích písečných pláží Hurghady uprostřed vzrostlé exotické zahrady. Vzdálenost od starého centra Hurghady je 8 km, od nového centra (Sakkala) 3 km, od letiště 3 km. U hotelu hezká nákupní promenáda Esplanade.

Vybavení

Klubový komplex se skládá z hlavní jednopatrové budovy, bungalovů a vedlejší čtyřpatrové hotelové budovy bez výtahu. Moderní lobby, bar, recepce (trezor zdarma), kadeřnictví, směnárna, bankomat, lékařská služba, hlavní hotelová restaurace, venkovní restaurace na terase hotelu, bary, orientální kavárna, pizzerie. Sladkovodní bazén, dětský sladkovodní bazén, lehátka, podložky, osušky a slunečníky zdarma. Sprchy a bar u bazénu.

Pokoje

388 pokojů v bungalovech a 134 pokojů ve vedlejší budově, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace/topení, lednička, set pro přípravu kávy a čaje, TV/sat., telefon, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Zábava

6x týdně animační programy, diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Zobrazit celý popis

Náš názor

Velmi oblíbený hotel umístěný v krásné zahradě doporučujeme milovníkům koupání, rodinám s dětmi i klientům vyhledávajícím sportovní aktivity.

Pláž

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do vody přímo u hotelu, lehátka, podložky, osušky a slunečníky zdarma. Sprchy na pláži. Bar na pláži.

Sportovní nabídka

Zdarma 3 tenisové kurty, 2 dvorce na squash, posilovna, biliár, stolní tenis, diskotéka. Za poplatek vodní centrum s pronájmem loděk, potápěčská škola, škola windsurfingu, sauna, parní lázně, vířivé koupele, masáže, kosmetika.

Děti

Během dne za poplatek hlídání dětí (3–12 let) v dětském koutku, dětské hřiště.

All inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu
– možnost večeří v pizzerii za doplatek
– teplé a studené nápoje, rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–02.00 hod.)
– odpolední čaj, káva, zákusek a zmrzlina
– snack u bazénu

Karty

VISA, AMEX, EC/MC.

Web

www.azurhotels.com.eg

Internet

Internetová kavárna (za poplatek).

Skrýt popis
- leteckou dopravu - letištní taxy a bezpečnostní poplatky - palivový příplatek - transfer z a na letiště v místě pobytu - ubytování a stravování podle vlastního výběru - pojištění CK proti úpadku

Cenová kalkulace zájezdu

 0
  Cena Počet osob Celková cena
Dospělá osoba15 990 Kč0
1. dítě na přistýlce od 8 990 Kč 0
Dítě (infant) 0-2 let990 Kč 0
Cestovní pojištění dospělý590 Kč 0
Cestovní pojištění dítě295 Kč 0

Celková cena 0

Konečnou cenu Vám potvrdí náš pracovník po obdržení nezávazné rezervace.

Nezávazná rezervace

Egypt, Hurghada Dopravaletecky Praha
Zájezd GIFTUN AZUR RESORT  Stravování All inclusive
Termín 9.9.—16.9.2012 (8 dní) Číslo zájezdu 917246120

Příjmení* Jméno* Datum narození *
1. cestující (dd.mm.rrrr)
Příjmení* Jméno* Datum narození *
2. cestující (dd.mm.rrrr)
Kontakt na objednavatele
Telefon *Email *
Poznámka


(Sodexo, Le Cheque Dejeuner, Edenred)


Políčka označena hvězdičkou * musí být vyplněna.
Nezávazné rezervace vyřizujeme v souladu s obchodními podmínkami.

logo a design: Vlastimil Svoboda

Přihlásit se | Registrace | Důležité informace