20Přidejte recenzi

HOTEL MY AYTAP

Turecko, Turecká riviéra, Alanya

Hotel se nachází ve východní části letoviska Alanya, cca 30 m od písčitooblázkové pláže (lehátka a slunečníky za cca 3 EUR/os./den), od které je oddělen pobřežním bulvárem. Na pláži je barový servis (za poplatek) a sprchy. Do centra města je to cca 1,5 km. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdálené cca 100 m. Dobré spojení s centrem Alanye místními autobusy, které jezdí téměř nepřetržitě.

3. listopadu 2011

janka frkanova

Navštíveno: 2011/7

Hodnocení:

super dovolenka

Super dovolenka, zastavka blyzko,domsa vas doviezla priamo pred hotel,Alanya je nadherna,netreba si nechat ujst kupele Hammam,my sme sa plavili aj Green canonom-nadhera.Uzili sme si ,radi by sme sa tam vratili.


21. července 2011

Denisa a Petr Batěk

Navštíveno: 2011/7

Hodnocení:

Po cestě na pláž

pohodová a super relax dovolená

Super dovča pro ne extrémně náročné lidičky...viz. ubytování...malé pokoje...ale já jsem si odvezla nesmírně krásnej zážitek a pokud bůh a Kalousek dá...pojedeme příště zase !!!!!!


21. července 2011

Eva Daitlová

Navštíveno: 2011/7

Hodnocení:

Celkem dobré. Vracet se ale nechci.

Hotel hezký, čistý, personál milý, strava přijatelná, zklamání pouze z pláže. Když ještě někdy do Alanye, tak jedina na Kleopatřinu pláž, kde jsou jemné kamínky.


23. února 2011

Jiří Gusta

Navštíveno: 2010/10

Hodnocení:

Hodně dobrá dovolená za super cenu

Od 20.10. 2010 jsme byli v Aytapu již POČTVRTÉ za sebou. Musím opakovat: za ty peníze SUPER dovolená !! Řekli bychom, rok od roku lepší, jídlo,opravená recepce, nová část pokojů. Jen jsme tentokrát jeli na poslední turnus. Tam již bylo vidět, že poslední 2 dny uklízí stoly u bazénu,automat na kávu, došlo točené a bylo jen lahvové pivo a jiné drobnosti. Jsme soudní, tak se tomu nedivíme a omlouváme to. A obsluha - OK !! Dělat 18 hodin denně celou sezónu za 300 EUR/měsíc (strava a byt tedy zdarma ) to bych chtěl vidět, kolik stěžovatelů na recenzích by to vydrželo a jak dlouho ?? A nákupy ? Zase super, trika od 2 Eur, džíny podražili na 8 Eur, Conversky 10 Eur,atd. Jen hledat. Psal zde někdo,že Turecko je drahé´. NENÍ, pokud doma nenakupujete v Rodince, kalhoty za 7 Kč. Tak rok 2011 - zase MY AYTAP - Alanya


15. listopadu 2010

Vlasta

Navštíveno: 2010/10

Hodnocení:

Nic moc hotel

Příště asi do něčeho lepšího


7. října 2010

Petra Talacková

Navštíveno: 2010/9

Hodnocení: nehodnoceno

Skvělé

Byli jsme velmi spokojeni. Jen co se tyce nakupu, neprisly mi nijak extra vyhodne, pokud clovek nehleda obleceni nevalne kvality - a i tak je v CR mnohem levneji. Luxusni veci jako kozene bundy a kozisky byly za astronomicke sumy a i kdyby to clovek srazil na min nez pulku puvodni ceny, porad je to drahe. Celkovy dojem z dovolene - super.


26. července 2010

Břízová miluše

Navštíveno: 2010/6

Hodnocení:

Krásná dovolená

Letos jsme byli již podruhé v tomto hotelu a byli jsme spokojeni!


4. ledna 2010

Cuřínová Marie

Navštíveno: 2008/6

Hodnocení:

pláž

bezva dovča

Byla to moc perfektní dovča.Vše moc milé a domácí.


9. listopadu 2009

Jolana Fousková

Navštíveno: 2009/9

Hodnocení:

skvělá dovolená !!!

V tomto příjemném hotelu jsem byla letos již podruhé a příští rok se tam už těším zase!! zažili jsme tam pokaždé super dovolenou a za ty peníze opravdu super !!


13. října 2009

Stanisklav Kudrna

Navštíveno: 2009/9

Hodnocení:

Pokus o objektivitu

Pobyt za pěkného počasí stojí za to. Příjemné je večerní posezení v baru u zadního východu. POZOR: Vyvarovat se pokojů 501 - 508. Vynalézaví podnikatelé nad těmito pokoji v 6 patře umístili večerní bar s diskotékou. Bez klapek na uši beznadějné. Také silnice před hotelem je hlavní ulice s vysokou frekvencí dopravy.


1. září 2009

Jiri Gusta

Navštíveno: 2008/10

Hodnocení:

A jaký bude letos 2009 ?

Opravdu slušný hotel v Alanyi na 3* a hlavně za cenu za jakou je nabízen !! Byl jsem v něm v květnu 07 a v říjnu 07, dále vloni v říjnu 08 a letos v říjnu 09 tam pojedu opět.Tak jsem zvědav, zda si nepohoršil? Zatím jsem byl vždy max. spokojen s jídlem, pitím, pláží, úklidem ,personál je většinou mladý a moc se nepřetrhne ale jsou to Turci. Nemohu zde přece čekat německou přesnost, rakouskou čistotu a švýcarskou spolehlivost.


2. srpna 2009

Stanislav Janata

Navštíveno: 2009/7

Hodnocení:

velká spokojenost

Na doporučení naší cestovní agentky slečny Tejkalové z H.K.a CK Blue Style doporučuji tento hotel,protože vše bylo a fungovalo tak jak bylo řečeno jen tak dál velká spokojenost.Děkujem


5. listopadu 2008

Jaromíra Brahová

Navštíveno: 2008/10

Hodnocení:

Do Turecka jen po sezóně a s prázdným kufrem

Velmi příznivý, skvělé počasí - teploty přes den v rozmezí 24-30 st., moře kolem 26 st., příjemně i večer, zpočátku - tj. od 18.10. i večer to bylo na krátký rukáv, ale postupně se v noci ochlazovalo. To bylo dobré zase na spaní, nemuseli jsme využívat klimatizaci. Kvůli délce dne bych příště volila spíše první polovinu října, teď jsme na pláž chodili v 10 a kolem 5. odpoledne odcházeli. Přes poledne sluníčko ještě spalovalo, chtělo to se pořádně mazat nebo být pod slunečníkem. Zažili jsme i bouřku a déšť, ale jen v noci a brzy ráno, a sluníčko rychle vše vysušilo. Turecko je ideální země na dovolenou, má krásnou přírodu,nádherné moře, spoustu památek, příjemné a přátelské lidi, skvělou kuchyni, příznivé ceny. Sice nás všechny trochu potrápily zažívací problémy - někoho dříve, jiného později,ale místní léky zabírají a je lepší je nasadit hned, jakmile se vám vaše zažívání trochu nezdá.Alanya je pěkné město, které se neustále vylepšuje, od r. 2004, kdy jsem tam byla poprvé, udělali obrovský kus práce, vybudovali tu krásnou pobřežní promenádu, kterou protahují stále dál na východ, také se výrazně lepší spojení s letištěm. To je asi jediná nevýhoda, protože je nutno počítat u cesty z letiště do hotelu tak se 2,5 hodinami. Hlavně pro rodiny s dětmi, tam bych doporučila zvolit letovisko blíže letišti.


9. října 2008

Milada Kovačová

Navštíveno: 2008/10

Hodnocení:

Do My Aytapu již nepojedu .

Byla jsem zde po třetí , úroveň je rok od roku horší. Především špinavé nádobí !!!! Němci aHolandané si prohlíželi každý talíř a sklenice , zda jsou čisté . Uklizečky bez bakšiše nedaly čisté ručníky . Nejhorší bylo , že 90 % z nás dostalo průjem a velké křeče do břicha. Vůbec jsme nemohli využívat služby al inkluziv , jelikož jsme jedli jen suché pečivo a čaj .Museli jsme sehnat v lékárně účinné léky. Zkažená dovolená. Jídelní ubrusy špinavé , pokapané jídlem .... Příští rok do jiného hotelu v Alanii , je krásná.


9. září 2008

Rasnerovi

Navštíveno: 2008/8

Hodnocení:

příjemná dovolená

průměr


25. června 2008

Alena a Zdeněk Blažkovi

Navštíveno: 2008/6

Hodnocení:

MY YATAP super dovolená-jedna z nejhezčích

Krásná dovolená,která neměla chybu.Příští rok plánujeme ten samý hotel.Navíc se sešla v hotelu neuvěřitelná parta Čechů od 16 do 70 let. Všichni chtějí do MY AYTAPU znova.


Mé prohlížené hotely

logo a design: Vlastimil Svoboda

Přihlásit se | Registrace | Důležité informace