NADJA - hotel
Bulharsko, Primorsko
- Pláž 200 m
- Rodina s dětmi
- Dětský bazén
- Bazén
Pláž
Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 200 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 500 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.
Poloha
Hotel Nadja se nachází v severní části letoviska, cca 200 m od centra, cca 200 m od severní pláže a cca 500 m od jižní pláže.
Popis
Velmi oblíbený a vyhledávaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou. Ubytování blízko pláže, vynikající cena, dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů CK cca 100 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.
Strava
Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří formou bufetu v nedaleké (cca 100 m) restauraci CK Club Restaurant.
Ubytování
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou vybaveny TV a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí. Dále jsou zde k dispozici i hotelové apartmány A 2+2 (dvě oddělené místnosti – ložnice a denní místnost) s balkonem, vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén), TV a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací křesla). Maximální obsazenost čtyři dospělí.
Vybavení
Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, výtah, trezor (za poplatek), restauraci, denní bar, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), dětský bazén, biliár (za poplatek) a internetovou místnost (za poplatek).
Zobrazit celý popis
Možnosti ubytování




Hodnocení hotelu:
(2 hodnocení)
O hotelu napsali:
"Velmi dobrý,svědčí proto i to,že se v tomto roce opět chystáme do stejného letoviska i hotelu"
Celá recenze...Přečtěte si: 2 recenzí hotelu
Líbí se vám tento hotel?
Zapamatovat zájezdZájezdy do hotelu
Bulharsko - výlety
Podobné hotely v letovisku
![]() HOTEL PLOVDIVBulharsko, Primorsko | ![]() HOTEL STRINAVABulharsko, PrimorskoCena od: 9 990 Kč | ![]() HOTEL BELVEDEREBulharsko, Primorsko |
Mé prohlížené hotely
Volejte nám
| Po - Pá 7 - 18 hod. |
| So - Ne 9 - 13 hod. |
| Praha | |
| 221 221 331 | |
| Brno | |
| 511 511 311 | |
| Ostrava | |
| 596 915 233 | |
| eTravel@eTravel.cz | |
| Skype | |
| eTravel.cz | |
Nabídka práce
Proč na dovolenou s eTravel.cz
-
9 let zkušeností s prodejem zájezdůVIP parkování u letiště Praha RuzyněVýběr zájezdů od desítek cestovních kanceláří na jednom místě
-
Denně aktuální nabídka zájezdůNabízíme zájezdy pouze od pojištěných cestovních kanceláříOdměny pro naše stávající zákazníky
-
Garantujeme stejné ceny jako cestovní kancelářeŠiroký výběr zájezdů pro každéhoRádi Vám odpovíme na jakýkoliv dotaz
Hotely v letovisku
Zajímavé odkazy
- Last minute Bulharsko
- Poznávací zájezdy Bulharsko
- Recenze hotelů Bulharsko
- Hotely v Bulharsku
- Ubytování rodiny s dětmi
- Dovolená pro seniory
- Bulharsko Primorsko
- Bulharsko Slunečné pobřeží
- Turecko - Alanya
- Zájezdy levně
- Dovolená letecky
- Itálie levně
- Bulharsko levně
- Dovolená pro děti
- Bulharsko last minute letecky
- Apartmány u moře
- Bulharsko autem
- Ubytování v Bulharsku
- Bulharsko all inclusive
- Apartmány Bulharsko
- Bulharsko Obzor
Last minute dovolená
Nabídka zájezdů
Informace
Partnerské weby
Příspěvky uživatelů
logo a design: Vlastimil Svoboda



















