20Přidejte recenzi

HOTEL ROC LAS ROCAS

Španělsko, Mallorca, Cala d Or

Hotel s výjimečnou polohou, nádhernými výhledy, množstvím zábavy, sportu, odpočinku a skvělými službami all inclusive.

26. června 2011

Adhelaide

Navštíveno: 2011/6

Hodnocení:

Nic moc nadšení

Hotel bych doporučila pouze NENÁROČNÝM klientům, kterým nevadí strávit dovolenou u bazénu, případně si půjčit auto a najít si pláže či cestovat po Mallorce. Doporučuji především francouzsky mluvícím klientům - se španělštinou, angličtinou a němčinou nevystačíte, jak jsme sami zjistili.


20. srpna 2010

Terezie Beranová

Navštíveno: 2010/8

Hodnocení:

Hotel je oficiálně jen tříhvězdičkový!

Pro nenáročné klienty hovořící francouzsky či španělsky.


31. července 2010

maja

Navštíveno: 2010/7

Hodnocení:

večerní pohled na apartmány

překvapení..

Tento hotel bych doporučila jen klientům,kteří nejsou moc "nároční" a stačí jim bazén u hotelu,pivo a nebo limonády u baru a nevadí jim,že se se mluví jen francouzsky,i když jsou na španělské Mallorce.A když vzít děti na dovolenou,tak určitě né sem...


25. července 2010

Slavek

Navštíveno: 2010/7

Hodnocení:

Las Rocas

Hotel pěkný, jídlo výborné i když po týdnu už ho budete mít po krk. Hotel zaměřený výhradně pro francouze, animační večery francouzské, hudba francouzská, naštěstí alespoň recepce uměla anglicky. Určitě doporučuji pujčit auto a všude si zajet. Ostrov je celkem malý a za hodinu ho projedete od východu na západ a nabízí mnohem více krás než asi cestovka s klimatizovaným autobusem tuší. Firo nám nabídlo jediný výlet s českým průvodcem a to ještě né moc zajímavý. Jinak vše supr.


24. června 2010

Petra Třetinová

Navštíveno: 2010/6

Hodnocení:

svatebni cesta

celkový dojem byl dobrý, strava skvělá, hotel čistý, příroda překrásná, jen ten personál mě překvapil..vše je zaměřeno pro francouzkou klientelu.


11. října 2009

martin rok

Navštíveno: 2009/9

Hodnocení:

slabší bary

Hotel na skále nad mořem,čistý aklidný,kuchyne výborná evropská.Jenom bary u bazénů fugovaly nesměle,jeden byl zavřený a druhý casto bez obsluhy,která se zaměřovala hlavně na Francouze!


30. srpna 2009

Michaela

Navštíveno: 2009/8

Hodnocení:

Pěkná dovolená

Dovolená krásná, spousta ryb v moři, složitější přístup do moře - vhodné boty do vody. Výlety od cestovek předražené, půjčovny aut chtějí sumy úplně nehorázné.


30. července 2009

Eva Závěšická

Navštíveno: 2009/7

Hodnocení:

Fakt překvapení.

Mylné info.o konzumaci alkoh.nápojů-vodka a wisky jen za poplatek.Celodenní výlet do Palmy a Valldemossy bez českého průvodce,vysadili nás v Palmě,tady máte katedrálu a nazdar,zaplať si vstup atd.V jiném autobusu pak Valldemossa a to nás přeposílali asi 2x do jiných autob.než se domluvili.Zástupkyně Fira měla zájem jen o prodej výletu.Člověk si po třech dnech zvykne a pak už to jde.


logo a design: Vlastimil Svoboda

Přihlásit se | Registrace | Důležité informace