800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLEGIAN BEACH HOTEL

Hotel leží pouze několik kroků přes promenádu od dlouhé pláže Legian, asi 2 km severně od živého letoviska Kuta s nákupními a zábavními centry (dvakrát denně bezplatný hotelový autobus). V blízkosti naleznete malé obchody a restaurace. Transfer z letiště Denpasar trvá asi 20 minut.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel má perfektní polohu přímo na zlatavé písčité pláži Legian Beach asi 15 minut od mezinárodního letiště Ngurah Rai International Airport. Od města Kuta se anchází pouhých několik minut jízdy, kde si můžete užít nakupování, noční život apod.

Zábava

Vodní sporty např. surfování – využít můžete i lekcí surfování v Ombak Legian Store Surf Academy od úplných začátečníků, potápění, 2 bazény, vířivky, dětský bazén (všechny bazény se nacházejí přímo u pláže s nádherným výhledem na oceán, k dispozici i bar u bazénu), fitness centrum, tenisové a squashové kurty, potápění, šnorchlování, lázně a masáže, salón krásy, noční zábava např. kulturní, taneční show, živá hudba; vyzkoušet můžete i lekce vaření receptů a specialit indonéské kuchyně.

Pláž

Krásná písčitá Legian Beach.

Vybavení

V hotelovém komplexu se nachází lázně, ve kterých si užijete řadu terapeutických masáží (tradiční indonéská masáž, tradiční masky na tělo z medu, jílu, vzácných olejů a květin, zábalů, peelingů atd.). Tradiční indonéskou kuchyni, ale i mezinárodní speciality můžete vyzkoušet v hotelových restaracích a barech. Využít můžete také svatebních balíčků.

Ubytování

Ubytovat se můžete, buď v prostorných hotelových pokojích či v tradičních balijských bungalovech, které jsou rozesety na čtyřech hektarech tropické zeleně. Všechny pokoje jsou klimatizovány a elegantně dekorovány. Jejich součástí jsou i koupelny s prvky mramoru.

Naše mínění

Velice pěkně vybavený hotel přímo u oceánu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 15 min.

Počasí

Bali

28°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ASTON BALI RESORT & SPA
10

HOTEL ASTON BALI RESORT & SPA

Indonésie, Bali

Cena od: 33 300 Kč

Pro skupinu:

HOTEL BALI REEF

HOTEL BALI REEF

Indonésie, Bali

Cena od: 32 900 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KERATON JIMBARAN RESORT

HOTEL KERATON JIMBARAN RESORT

Indonésie, Bali

Cena od: 34 390 Kč

Pro skupinu: