800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL THE LAGUNA RESORT AND SPA

Překrásný hotel se nachází na nádherné oblasti Nusa Dua. Pouze 20 minut od mezinárodního letiště, 30 minut od městečka Denpasaru.Ve velké blízkosti Bali golf a country club.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Hotel vhodný k odpočinku na pláži či u bazénu pro páry i rodiny.

Poloha

Rozlehlý resort s 287 pokoji a suity patřící do výběru „Luxury Collections“ hotelového řetězce Starwoods se nachází v tropické zahradě, jež je protkána velkolepým bazénovým komplexem dělícím se na laguny a kanály. Ve vzdálenosti cca 15 min. chůze se nachází nákupní centrum Bali Collection, kam hotel vypravuje i pravidelný shuttle bus. Transfer z letiště trvá cca 30 min. dle hustoty provozu. Hotel se nachází přímo na písečné pláži (lehátka k dispozici zdarma)
Pláž: písečná pláž přímo u hotelu (lehátka k dispozici zdarma)

Stravování

snídaně formou bohatého bufetu

Ubytování

klimatizované deluxe pokoje s výhledem do zahrady jsou vybavené telefonem, SAT LCD televizorem, DVD/CD přehrávačem, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů a balkonem. Připojení k internetu zdarma. Na žádost dodání kávy či čaje 1x denně zdarma. K dispozici nadstandardní ubytování v pokojích s výhledem na moře, se vstupem do bazénu, executive pokojích a suitech

Vybavení

Zařízení hotelu: směnárna, prádelna, hotelový obchod, kadeřnictví, za poplatek zapůjčení jízdních kol, internetový koutek, obchodní centrum, 2 restaurace, 2 bary.
Aktivity a zábava: bazénový komplex včetně bazénu pro děti, posilovna, lázně (masáže, sauna), za poplatek ve spolupráci s místními prodejci vodní sporty, tenis, stolní tenis, biliár.
Lázně: lázně hotelu The Laguna Resort jsou něčím trochu víc než jen místem, kde si odpočinete. Nabídka těchto spa je opravdu pestrá a soustředí se nejen na uvolnění, ale i na restart vašeho těla. Můžete si vybrat z „rozmazlovacích“ procedur např. čokoládovou masáž, či z mnoha revitalizačních ošetření obličeje a tělových zábalů. Z masáží můžete vyzkoušet např. balijskou, thajskou, ayurvédskou, shiatsu aj. Velký důraz je kladen rovněž na člověka jako celek, tudíž se široká škála procedur soustředí na holistické masáže a kúry. V nabídce jsou i meditace ve formě jógy při východu či západu slunce. Pokud potřebujete ještě více, je možné zajistit i několikadenní detoxikační balíček. V rámci lázní můžete využít i kosmetických ošetření jako pedikúra, manikúra či kadeřnických služeb. Neváhejte tedy a přijeďte omladit nejen své tělo, ale i svou mysl

Výlety

Výlety k zakoupení na místě:
* předvečerní taneční představení Kecak - představuje milostný příběh prince Rámy a princezny Shinty z eposu Ramayana (18 USD/os., 2-3 hodiny)
* hlavní město Denpasar - muzeum, centrální tržiště, umělecké centrum (15 USD/os., 4 hodiny)
* mořský chrám Tanah Lot (18 USD/os., 4 hodiny)
* nejvýznamnější balijský chrám Besakih na svazích Mt. Agung vč. zastávky ve vesnici Celuk, která je centrem stříbrnictví a zlatnictví, v Netopýří jeskyni a historickém soudním dvoře v Klungkung (33 USD/os., 7 hodin)
* představení tance Barong a Kintamani tour - termální prameny Tirta Empul, jezero a hora Batur (33 USD/os., 8 hodin)
* představení tance Barong, představující věčný souboj dobra a zla, ve vesnici Singapadu nedaleko Denpasaru (16 USD/os., 2-3 hodiny)
* návštěva uměleckého Ubudu a dalších řemeslnických vesnic - stříbrnictví a zlatotepectví v Celuku, kamenictví v Batuanu, dřevořezbářství v Masu a malování v Ubudu (20 USD/os., 4 hodiny)
* chrám Uluwatu na jihu a zastávka při západu slunce u pláže v Kutě (19 USD/os. 5 hodin)
* opičí les Kedaton + královský chrám Taman Ayun + mořský chrám Tanah Lot (23 USD/os., 5 hodin)
* chrám Besakih + Kintamani tour se zastávkou u termálních pramenů Tirta Empul (40 USD/os., 10 hodin)
* východní Bali - chrám Besakih, vodní palác Tirta Gangga, Celuk, Netopýří jeskyně, Klungkung (42 USD/os., 10 hodin)
* okruh umělecký Ubud + letovisko Kintamani s výhledem na aktivní sopku Batur a stejnojmenné jezero + bývalé hlavní město Singaraja + horský Bedugul na přehu jezera Bratan (38 USD/os., 10 hodin)
* chrám Besakih a návštěva vesnice Tenganan, kde žijí potomci původních obyvatel Bali (36 USD/os., 10 hodin)
* horské letovisko Bedugul s výhledem na jezero Bratan a chrám Ulun Danu se zastávkami u chrámu Taman Ayun, termálních pramenů Yeh a rýžových teras Jatiluwih (36 USD/os., 10 hodin)

Ceny platné pro min. 2 osoby privátním vozem, zahrnují vstupné a anglicky mluvícího průvodce.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Bali

24°C Převážně oblačno