800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORONA

Tento velice oblíbený, menší rodinný hotel s 26 pokoji, leží na klidném místě mezi centrem Foria (1 km) a pláží Citara. Rozlehlá hotelová tropická zahrada s africkým trávníkem je přímo stvořená k odpočinku a relaxaci a je z ní vynikající pohled na zapadající slunce. Do historického centra městečka Forio se dá dojít podél moře krásnou a romantickou procházkou. Autobusová zastávka je 50 m od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

3* hotel je situovaný na klidném místě v udržované zahradě s nádherným trávníkem mezi centrem městečka Foria a zónou Citara, kde se nachází největší termální park Poseidonovy zahrady. Soukromá cesta vede k prostorné písečné pláži Cava dell´Isola je vzdálena cca 300 m. Pouhých 900 m se nachází další písečná pláž Citara. Historické centrum Forio je vzdáleno cca 1 km krásnou procházkou podél moře nebo 50 m od hotelu je autobusová zastávka.

Vybavení hotelu

Hotel je k dispozici recepce, bar, restaurace, klimatizované veřejné prostory, Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách, TV místnost, překrásná zahrada s trávníkem, sluneční terasa, krytý termální bazén s hydromasážní vana, velký venkovní minerální bazén s vybavenou terasou, parkoviště. Možnost využití termálních lázní v blízkém hotelu, hotelový svoz do centra města v určených hodinách.

Vybavení pokoje

2- lůžkové pokoje standard s možností 1-2 přistýlek - příslušenství,telefon, TV. Za příplatek je možno vyžádat balkon s výhled na moře, terasa, klimatizace, lednička.
Hotel nabízí pokoje typu Standard - s oknem v hlavní budově s recepcí, pokoje s terasou - se nacházejí v přízemní budovou v zahradě, pokoje s balkonem a výhledem na moře - jsou situovány v prvním patře budovy s recepcí.

Strava

polopenze – snídaně formou menšího bufetu, večeře servírovaná - výběr ze menu první a druhý chod, desert.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Letiště: 48 km
Nákupní možnosti: 400 m

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL GALIDON

HOTEL GALIDON

Itálie, Ischia, Forio

Cena od: 440 Kč

Pro skupinu:

HOTEL ROYAL PALM TERME

HOTEL ROYAL PALM TERME

Itálie, Ischia, Forio

Cena od: 770 Kč

Pro skupinu: