800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE LA PALUMMERA

  • Nachází se ve středisku Forio v části Cava dell´Isola nad stejnojmenou písečnou pláží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Residence se nachází ve středisku Forio v části Cava dell´Isola nad stejnojmenou písečnou pláží, jen několik minut od známého termálního parku Poseidonovy zahrady. Nová residence je umístěna v překrásné upravené zahradě o výměře cca 7000 m2 s olivovým hájem a ovocným sadem.

Ubytování

Rezidence nabízí celkem 15 apartmánů ve 2 budovách s recepcí, intermat zdarma na recepci, prádelna s pračkou, 1 x slunečník/apartmán, parkoviště. Všechny mají TV, telefon a kliatizaci za poplatek.
Studio pro 3 osoby (ST3) - jedna místnost s vyvýšeným prostorem s manželským lůžkem, rozkládací gauč pro 1 osobu a kuchyňským koutem, příslušenství, venkovní prostor na posezení.
Studio pro 4 osoby (ST4) - prostornější nez ST3, jedna místnost s vyvýšeným prostorem s manželským lůžkem, rozkládací gauč pro 2 osoby a kuchyňským koutem, příslušenství, venkovní prostor na posezení.
Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, venkovní prostor na posezení. Některé pokoje oddělené pouze zástěnou.
Apartmán pro 5 osob (AP2/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, 2x příslušenství, venkovní prostor na posezení.

Stravování

Vlastní.