800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL APOLLON CLUB

  • Hotel se nachází v letovisku St. Angelo
  • Kamenné molo s přístupem do moře po schodech

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Za pár minut chůze soukromou cestou podél pobřeží od přístavního městečka Sant Angelo dojdete po 800 m k hotelu Apollon Club na nejdelší pláži ostrova Maronti. Celý komplex je v překrásném prostředí romantického skalnatého pobřeží na jižní části ostrova Ischia, vše mimo dosah rušných silnic. Pokoje jsou umístěny ve třech renovovaných vilách, v překrásné středomořské zahradě s malými cestičkami a palmami, v pěší zóně s možností využití elektrických taxíků. Vybrat si tento hotel znamená využívat komfortu čtyřhvězdičkového hotelu a zároveň být v neformálním a uvolněném prostředí v souladu s přírodou, protože hotel využívá ke svému provozu horkých termálních par. Při příjezdu a odjezdu je nutné zaplatit elektrovozík, který z parkoviště doveze zavazadla do hotelu. Cena je 3,50eur za zavazadla a 3eur za osobu/jeden směr. Město Sant Angelo je uzavřené dopravě, proto je servis zavazadel zajištěn tímto způsobem.

Středisko

ST. Angelo

Vybavení hotelu

Recepce, tři bary, dvě restaurace a kongresový sál pro více než 250 osob. Wifi k disopozici zdarma v baru. Klienti mohou využívat veškerý komfort Miramare Sea Resort & Spa, jehož součástí je i vyhlášený park Aphrodite-Apollon s deseti termálními bazény s teplotou od 26-40°C (v současné době v provozu 5 bazénů), termálním a wellness centrem (v sezóně 2016 není v provozu z důvodu rekonstrukce). K dispozici je také tenisový kurt, římské jeskyně s termální párou a vybavená soukromá pláž od května až do října, kamenné molo s lehátky a slunečníky. Za poplatek si hosté mohou užívat lázně se shiatsu masážemi, ajurvédskými i bahenními, aerosolovou terapii a inhalace a termální beauty centrum.

Pokoje

Pokoje jsou rozdělené do čtyř vil na pár kroků od pláže Maronti: Villa al Mare na panoramatických terasách s výhledem na soukromou hotelovou pláž, Villa Cumana s římskými jeskyněmi, ohřívané přírodní termální párou, Villa Delfica, odkud se téměř dotýkáte moře a dýcháte mořský vánek, Villa Libica s výhledem na pláž Maronti a na fumarole („horké písky“). Všechny pokoje jsou orientované s přímým výhledem na moře a vybavené minibarem , TV SKY, digitálním trezorem, telefonem, fénem, sprchovým koutem nebo vanou. Na všech pokojích je wifi, topení a klimatizace.

Stravování

Hosté se stravují v restauraci přímo nad pláží, kde je také bar a recepce. K dispozici sladký a slaný snídaňový bufet. Fakultativně možnost doplatku večeří - výběr z menu s bohatým zeleninovým bufetem.

Sport a zábava

Termální park přímo v objektu s neomezeným množstvím návštěv, možnost zajímavých výletů po okolí.

Pláž

Kamenné molo s přístupem do moře po schodech a s lehátky a slunečníky hotelu Miramare, nebo soukromý plážový servis přímo na pláži Maronti v blízkosti fumarol.

Upozornění

Povinná pobytová taxa cca 1,5,- eur/os/den (platba na místě). Doprava do hotelu od parkoviště je organizována elektro taxíky. Cena je 3,50eur za zavazadla a 3eur za osobu/jeden směr. (platba na místě).

Možnosti ubytování