800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VITTORIO

Tento hotel se nachází přímo uprostřed největší pláže ostrova – pláže Maronti. K hotelu se jde od nejbližší autobusové zastávky a parkoviště cca 5-10 minut po plážovém chodníku (hotel zajišťuje přepravu zavazadel).

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Unikátní hotel leží přímo uprostřed největší pláže ostrova Maronti a nabízí klidnou dovolenou pro ty, kteří chtějí vnímat barvy moře, chuť středomořské kuchyně a užívat si termální vodu. Jediněčnost tohoto hotelu je v jeho poloze přímo na pláži mimo dosah automobilů a tedy daleko od ruchu civilizace.

Pláž

Hotel leží přímo na krásné písečné pláži Maronti, SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA ZDARMA, vodní sporty za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází přímo na písečné pláži Maronti, cca 1,5 km od centra městečka Sant Angelo a cca 15 km od přístavu Ischia Porto. Nedaleko hotelu se nachází antické římské lázně Cava Scura s nejteplejším termálním pramenem na ostrově. Autobusová zastávka vzdálená cca 500 metrů je dostupná po dřevěném mole přímo po pláži. Hotel nedoporučujeme klientům se sníženou pohyblivostí.

Strava

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem a výhledem na moře a s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén). Pokoje jsou vybaveny TV/SAT a ventilátorem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, WI-FI ve společných prostorách zdarma, restaurace s venkovní terasou, restaurace a la carte, snack bar, venkovní bazén, sluneční terasa (slunečníky a lehátka zdarma), vnitřní termální bazén, termální sauna a menší termální centrum.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
Letiště: 51 km
Nákupní možnosti: 2 km