800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyItálie - individuální programy

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Nabídka:

Nabízíme vám individuální programy v italských městech. Mimo jiné v Benátkách nebo v Římě. Návštěva těchto měst je možná celoročně a záleží jenom na vašich konkrétních představách a termínech.

Benátky:

Romantické město na lagunách. Procházky podél kanálu Grande se zastávkou na mostě Ponte di Rialto, na náměstí svatého Marka, centra benátského života nebo projížďka některou z tisíců gondol. Kromě chvil strávených v Benátkách doporučujeme také výlety na nedaleké ostrovy, centrum benátského sklářství - ostrov Murano, centrum benátského krajkářství – ostrov Burano či lagunový ostrov s krásnou katedrálou – ostrov Torcello. Na všechny tyto ostrovy a nejen tam se dostanete snadno a rychle benátskou městskou lodní dopravou.

Řím:

Italská metropole, monumentální antický Řím. Město, které již ve středověku bylo nazýváno Věčným městem a dá se říci, že je tomu tak doposud. Jedna cesta samozřejmě nestačí ke zhlédnutí všech pokladů, které se v tomto jedinečném městě nacházejí. Např. Andělský hrad, Pantheon, Kapitol, Forum Romanum, Palatin, Koloseum či národní památník Viktora Emanuela II., zastávka na Španělských schodech nebo u Fontány di Trevi.

Možnosti ubytování

Počasí

Apulie

12°C Jasno

Benátky a okolí

4°C Převážně oblačno

Florencie a okolí

9°C Převážně oblačno

Kalábrie

17°C Jasno

Ligurie

14°C Převážně oblačno

Miláno a okolí

3°C Skoro jasno

Neapol a okolí

14°C Jasno

Řím a okolí

14°C Jasno

Sardínie

17°C Jasno

Sicílie

17°C Polojasno

Toskánsko

9°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

Janovským zálivem na Azurové pobřeží

Janovským zálivem na Azurové pobřeží

Itálie

Cena od: 7 670 Kč

Pro skupinu: