800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO II PEASE DI CIRIBI

Toto jednodušší villaggio se nachází v klidné zóně obklopené olivovníky, cca 300 metrů od nákupního centra, cca 1 km od dalších obchodů a centra letoviska a cca 1200 metrů od moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Toto jednodušší villaggio se nachází v klidné zóně obklopené olivovníky, cca 300 metrů od nákupního centra, cca 1 km od dalších obchodů a centra letoviska a cca 1500 metrů od moře.

Středisko

Ceriale

Vybavení hotelu

Recepce s trezorem, internet point s WIFI zdarma, restaurace (otevřená ve večerních hodinách cca od června do srpna), bar (otevřený v hlavní sezoně), bazén s hydromasážní vanou s křesílky( v provozu cca do 30.9.), dětský bazén, dětský koutek, parkoviště( 1 parkovací místo /apartmán, další parkování za poplatek) , za poplatek prádelna.

Apartmány

Apartmán typu trilo pro 5 osob se skládá z menšího pokoje s manželským lůžkem, menší místnosti s palandou, obývacího pokoje s přistýlkou a terasy/menší předzahrádky. Jednodušší apartmány mají buď zděný či dřevěný charakter a jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, většinou SAT TV, kuchyňským koutem a ventilátorem. Některé apartmány mají venkovní vyhrazené místo pro psy.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Stolní tenis, plážový volejbal, minifotbalové hřiště (ve večerních hodinách oboje za poplatek), za poplatek horská kola (dle disponibility), tenisové kurty vzdálené cca 500 metrů od rezidence, půjčovna skútrů cca 200 metrů. V období od cca 8.6. do 7.9. zdarma vstup do aquaparku Le Caravelle, ve kterém naleznete nepřeberné množství vodních a sportovních atrakcí, jako např. bazény, línou řeku, tobogány a další.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 1200 metrů od villaggia.

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: 1,2 km
Centrum: 1 km
Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Ligurie

21°C Slabý déšť