800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLigurská riviéra

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Denní přejezd. Večer ubytování na Ligurské rivieře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Městečka Lavagna a Chiavari. Výlet do kouzelného přístavu Portovenere (UNESCO), úzké uličky s domy pastelových barev, kostel San Lorenzo, kostelík San Pietro a hrad Doria. Výlet lodí na ostrov Palmaria (UNESCO) s možnosti koupání. Nocleh.

3. den

Snídaně. Ze Santa Margherity, pěšky nebo minibusem do Portofina (UNESCO), malebného přístavu, který je vyhledávaný turisty z celého světa, krásné vyhlídky, Castello Browne nebo procházka k majáku. Výlet lodí do skalní zátoky ke klášteru San Frutuoso. Možnost koupání. Lodí do Camogli, prohlídka městečka a baziliky S. M. Assunta. Nocleh.

4. den

Snídaně. Návštěva Cinque Terre (UNESCO), pět vesniček, které jsou vzájemně propojeny klikatými silničkami a dostupné jen autem, lodí nebo železnicí. Prohlídka oblasti vlakem, pěší procházka po „Cestě milenců“ a koupání. Vlakem návrat La Spezia. Nocleh.

5. den

Snídaně. Prohlídka Janova, centra Ligurské riviéry. Rodný dům Kryštofa Kolumba, Vévodský palác, kostel San Lorenzo, San Matteo, významná obrazárna v Palazzo Roso. Volno a možnost návštěvy slavného Acquario. Večer odjezd ČR.

6. den

Návrat v ranních hodinách.

Počasí

Apulie

7°C Dešťové přeháňky

Benátky a okolí

3°C Skoro jasno

Florencie a okolí

5°C Převážně oblačno

Kalábrie

5°C Slabý déšť

Ligurie

8°C Jasno

Miláno a okolí

-2°C Jasno

Neapol a okolí

6°C Polojasno

Řím a okolí

6°C Jasno

Sardínie

3°C Jasno

Sicílie

8°C Polojasno

Toskánsko

5°C Převážně oblačno