800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE IL BORGO DI PUNTA MARANA

Poblíž turistického přístavu Golfo di Marinella a 5 km od známého městečka Porto Rotondo.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Apartmány

Residence nabízí apartmány situované v přízemí s předzahrádkou, v prvním a druhém patře s balkónem nebo krytou terasou se zahradním nábytkem. Jsou vybaveny TV, pračkou, myčkou. MONO 3: velká obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, rozkládací křeslo. BILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 rozkládací křesla nebo 1 rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem. TRILO 6: navíc pokoj se dvěma oddělenými lůžky. Apartmány typu VIP se nacházejí v nově postavených vilkách, mají navíc v ceně klimatizaci. V nabídce též apartmány TRILO se 2 koupelnami. Na místě se platí vratná kauce 100,- EUR/apartmán.

Pláž

Ve vzdálenosti 100-350 m od residence (dle umístění konkrétního apartmánu) se nachází soukromá písečná pláž vyhrazená ubytovaných hostům s plážovým servisem za poplatek (v provozu 3/6-16/9). Další pláže jsou v docházkové vzdálenosti.

Poloha

Poblíž turistického přístavu Golfo di Marinella a 5 km od známého městečka Porto Rotondo. Oblast je charakteristická zátokami s bílým pískem a skalami, které jsou propojeny chodníčky s typickou středomořskou vegetací. Naproti nádhernému Golfo di Marinella se známou bílou písčitou pláží. Cca 200 m od residence, v turistickém přístavu Punta Marana se nacházejí restaurace, cukrárny, kadeřnictví, suvenýry, lékař a další. 150 m od residence se nachází Hollywood Beach ( vstup za poplatek).

Sport a zábava

3 víceúčelová uměle zatravněná hřiště s osvětlením za příplatek. Na blízké pláži Marinella možnost vodních sportů, pronájem vodních šlapadel, kánoí.

Stravování

Bez stravování. Možnost individuálního stravování v okolních restauracích a barech.

Vybavení

Recepce, bar, tabák, market (otevřený cca od poloviny května do konce září), restaurace, pizzerie, music bar, nehlídané parkoviště, bazén s mořskou vodou s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka za poplatek. Zvířata nejsou akceptována.

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: 100 m

Počasí

Sardínie

19°C Převážně oblačno