800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFORTE VILLAGE

Luxusní komplex s kvalitními službami díky širokému výběru ubytování vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro nejnáročnější klienty.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento luxusní resort rozkládající se na 25 hektarech, skládající se ze 7 hotelů kategorie 4-5* svým klientům nabízí velice příjemné prostředí uprostřed , pečlivě udržované tropické zahrady. Maximální pozornost je věnována také vašim dětem a jejím hrám.

Vybavení hotelu

Klientům je k dispozici recepce, několik restaurací včetně 4 restauracích nabízející typicky japonská, brazilská, indická a sardská jídla. Dále Thaermae del Forte – relaxační centrum s nabídkou thalassoterapie s 7 druhy různých koupelí a nepřeberným množství relaxační a masážních programů. Obchodní centrum nabízející i takové značky jako např. Dolce & Gabbana.

Vybavení pokoje

Le Dune *****
Nabízí ubytování ve 43 luxusních bungalovech a 13 apartmá s panoramatickým výhledem přes resort na moře. V hotelové restauraci, nacházející se na pláži s výhledem na moře, se klientům podává snídaně a večeře „a la carte“

Villa del Parco*****
Klienti se mohou ubytovat ve 55 pokojích , bungalovů a suite. Všechny jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem a trezorem.
Il Castelo *****
Tento hotel se nachází v bezprostřední blízkosti moře. Nabízí ubytování ve 181 pokojích 8 různých druhů. Všechny jsou zařízeny v charakteristickém sardském stylu s klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem a trezorem. Každý má balkon či terasu s výhledem na moře či do zahrady.
Cala del Forte *****
4 suite v tomto komplexu jsou exklusivní jako diamant třpytící se na slunci. Každá suite má vlastní terasu s výhledem na moře, ložnici skládající se ze 2 queen size bed, koupelnou s whirpool, elegatní obývací pokoj. Vybavení zahrnuje vlastního sluhu, přímý vstup do 2 bazénů a do moře.
Beachcomber & boat house *****
Suite s výhledem na moře jsou obklopeny hájem citroníků. Suite v Boat house mají přímý vsup na pláž a terasou s výhledem na moře. Všechny suite mají ložnici se 2 queen size bed, koipelnu s whirpool, obývací pokoj a sluneční terasu. Vybavení zahrnuje vlastního sluhu, přímý vstup do 2 bazénu a na pláž.

Pláž

přímo u resortu se nachází dlouhá písečná pláž. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sport a zábava

posilovna, 12 tenisových kurtů, 9-ti jamkový putting green, hřiště na fotbal, basketball, voleyball, aerobic, na pláži windsurfing, vodní lyže, potápění a plachtění. Půjčovna kol, fitness, bowling, jízdy na koních, trenéři, lekce potápění, trampolíny. Nedaleko je i 27-mi jamkové golfové hřiště Is Molas.

Pro děti

Miniclub pro děti pro děti do 3 let a děti ve věku 3-11 let

Náš názor

Hotelový komplex je vhodný pro náročnou klientelu s velkým zázemím a pestrou škálou služeb, jež tvoří nezapomenutelný celek.

Možnosti ubytování

Počasí

Sardínie

25°C Polojasno