800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LI SUARI

Prázdninový komplex, který prošel rekonstrukcí, je obklopen krásnou zahradou a sestává se z přízemních a jednopatrových vilek. Živější letovisko San Teodoro, kde naleznete spoustu obchůdků a možnosti zábavy, se nachází necelý 1 km od komplexu a dopravu do něj zajišťuje ve večerních hodinách hotelový minibus. Příjemný komplex je postavený ve středomořském stylu s využitím tradičných materiálů. Velkým lákadlem ke strávení dovolené bude určitě i možnost rozmanitého vyžití pro děti, pro které je v miniklubu nabízen program po celý den.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Příjemný prázdninový komplex obklopený zahradou se nachází mezi kopci a bílými písečnými plážemi. Je postaven ve středomořském stylu a tvořen přízemními a jednopatrovými vilkami. Živé městečko San Teodoro, kde můžete nakupovat, navštívit trhy nebo některou z restaurací se nachází pouze 800 metrů od hotelu. Hotel nabízí také celodenní program pro děti, což ho činí atraktivním i pro rodiny.

Pláž

Překrásná pláž s jemným bílým pískem se nachází cca 100–300 m od hotelu. Plážový servis v ceně klubové karty cca 5 EUR/osoba/den.

Poloha

Hotel se nachází v severní Sardinii, 28 km od letiště v Olbii, jen cca 800 m od centra letoviska San Teodoro a cca 100–300 m od písečné pláže.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v restauraci. K večeři je zdarma voda a víno. Možnost dokoupení obědů.

Ubytování

Pokoje s malou verandou mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem, trezorem (za poplatek) a telefonem. Možnost dvou přistýlek. Příplatky viz ceník.

Vybavení

Recepce, Wi-Fi v recepci a u bazénu (zdarma), restaurace s terasou, bar, venkovní bazén s dětskou částí, tenisový kurt (zdarma), amfi teátr s animačními programy. Hotelový minibus do městečka San Theodoro v ceně klubové karty (cca 3 EUR/osoba/den).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
Letiště: 35 km
Nákupní možnosti: 800 m

Počasí

Sardínie

5°C Polojasno