800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyREZIDENCE LAGUNA GRANDE

Tento apartmánový dům se nachází cca 150 metrů od centra letoviska, 800 metrů od lázní a od pláže je oddělen jen místní komunikací a promenádou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

5-patrový komplex naleznete hned u pláže v letovisku Bibione v části Spaggia. Centrum letoviska je pouhých 150 m od komplexu.

Ubytování

Komplex je vybaven výtahem a parkovacím stáním. Apartmány jsou vybaveny TV, mikrovlnou troubou, klimatizací (u některých apartmánů za poplatek).
Studio pro 3 osoby (ST3) jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a pro 1 osobu, příslušenství, klimatizace, balkon (za poplatek).
Apartmán pro 5 osob (AP1/5) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace (za poplatek).
Apartmán pro 6 osob (AP1/6) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenství, klimatizace.
Apartmán pro 6 osob (AP2/6) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon, klimatizace.
Apartmán pro 7 osob (AP2/7) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem a palandou, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon.

Strava

vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAGGIO AI GIRASOLI
9

VILLAGGIO AI GIRASOLI

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 1 014 Kč

Pro skupinu:

VILLAGGIO LIDO DEL SOLE

VILLAGGIO LIDO DEL SOLE

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 831 Kč

Pro skupinu:

VILLAGGIO TIVOLI

VILLAGGIO TIVOLI

Itálie, Severní Itálie, Bibione

Cena od: 941 Kč

Pro skupinu: