800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EDERA

Menší, útulný hotel se nachází v centru letoviska, jen pár kroků od náměstí Piazza Marina (poblíž Piazza Mazzini), vzdálenost od písečné pláže je cca 250 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Jednodušší, ale velmi příjemný hotel vhodný pro nenáročné klienty, kteří mají rádi aktivní dovolenou. Poloha hotelu v centru letoviska, v blízkosti vodního parku Aqualandia a nákupní promenády, blízkost Benátek a okolních ostrovů Burano, Murano a Torcello nabízí velké možnosti poznávání a aktivního odpočinku.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená cca 250 m od hotelu. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA ZDARMA.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Svitavy, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín, Znojmo

Poloha

Menší, útulný hotel se nachází v centru letoviska, jen pár kroků od náměstí Piazza Marina (poblíž Piazza Mazzini), vzdálenost od písečné pláže je cca 250 m.

Strava

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované o třech chodech s výběrem ze tří menu a salátovým bufetem, se podávají v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů.

Ubytování

Účelně vybavené pokoje (balkon na vyžádání za příplatek) s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), jsou vybavené TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a ventilátorem. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Hotel skládající se ze dvou přilehlých budov nabízí vstupní halu s recepcí, Wi-Fi v prostorách recepce (zdarma), restauraci, bar s velkou terasou, parkoviště (zdarma).

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru