800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EDEN

Hotel doporučujeme náročnějším klientům.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Výborný nově zrekonstruovaný hotel je určen pro náročnější klienty, kteří vyžadují kvalitní služby. Je umístěn v centru letoviska na náměstí Mazzini, jen 150 m od písčité pláže. V těsné blízkosti jsou restaurace s venkovním posezením, bary, zmrzlinárny a obchody. 1200 m od hotelu je vodní park Aqualandia.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, příslušenstvím. Pokoje jsou vybaveny fénem, připojením na internet, telefonem, SAT/TV, trezorem, klimatizací. Pokoje s balkonem za příplatek viz ceník. Možno vyžádat speciální ­Suite pokoje – pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, balkonem nebo terasou, telefonem, minibarem, připojením na internet (za poplatek), fénem, SAT/TV, trezorem a klimatizací, jsou maximálně pro 4 osoby. 1lůžkový pokoj na vyžádání.

Vybavení

Hotel s velmi kvalitními službami. Je v provozu od roku 2007. Vstupní hala s recepcí, bazén na střeše hotelu, restaurace, bar, výtah. Všechny veřejné prostory hotelu jsou klimatizované. Klientům je k dispozici také hotelové parkoviště. Možnost využití plážového servisu na soukromé pláži v období 31.05.–05.09.2010 zdarma. Služby za poplatek: Dětská postýlka povinný příplatek 11 EUR/noc – platba na místě. Delegátské služby a plážový servis v ceně. Výlety nabízené na místě delegátem – aquapark Aqualandia, Benátky, Verona a jezero Garda, Florencie, trhy, opera ve Veroně, zábavní park Gardaland. Platba za výlety je možná pouze na místě delegátovi v hotovosti.

1000

Stravování

Polopenze.

Pláž

150 m od písčité pláže.

Náš názor

Hotel doporučujeme náročnějším klientům.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Podobné hotely v této lokalitě