800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLIMPO

Rezidence se skládá ze tří na sebe navazujících různých čtyřpatrových budov. Příjemnou procházkou po promenádě se dostanete na pláž vzdálenou 300m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V části Lignano Sabbiadoro se nachází rezidence, která se skládá ze tří na sebe navazujících různých čtyřpatrových budov. Příjemnou procházkou po promenádě se dostanete na pláž vzdálenou 400 m centrum letoviska je vzdáleno 300 m.

Ubytování

V rezidenci je výtah, apartmány jsou standardně zařízeny mají SAT/TV, krytý balkon a klimatizací (u některých za poplatek), parkovací stání.
Studia pro 3 osoby (ST3) - jedna místnost se třemi lůžky (mohou být i rozkládací, vysouvací nebo vyklápěcí), kuchyňský kout, příslušenství, balkon a klimatizace.
Studia pro 4 osoby (ST4) - jedna místnost se čtyřmi lůžky (mohou být i rozkládací, vysouvací nebo vyklápěcí), kuchyňský kout, příslušenství, balkon.
Apartmány pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon a klimatizace.
Apartmány pro 5 osob (AP1/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, 1 rozkládací lůžko v ložnici nebo kuchyni, příslušenství, balkon.
Apartmán pro 7 osob (AP2/7) - dvoupodlažní apartmán nižší patro - ložnice s manželským lůžkem, ložnice se třemi lůžky, příslušenství, terasa. Vyšší patro - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, menší odkládací místnost, velká solární terasa.
Kotviště v „Marina Punta Faro“ na vyžádání (10x3,5 m).

Strava

vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Podobné hotely v této lokalitě

VILLAGGIO TERRA MARE

VILLAGGIO TERRA MARE

Itálie, Severní Itálie, Lignano

Cena od: 733 Kč

Pro skupinu:

VILLAGGIO PARCO HEMINGWAY

VILLAGGIO PARCO HEMINGWAY

Itálie, Severní Itálie, Lignano

Cena od: 701 Kč

Pro skupinu: