800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ATLANTIS BAY

Luxusní hotel určen zejména pro nejnáročnější klientelu je vystavěn ve svahu (částečně ve skále) nad překrásnou zátokou ve středisku Taormina Mare. Lanovka spojující pobřeží s městečkem Taormina je vzdálena cca 250 metrů od hotelu. Možnost atraktivních výletů. Lanovkou snadno dostupné městečko Taormina nabízí řadu obchůdků a restaurací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Hotel leží přímo u moře. Vstup do vody je po schůdkách přímo z hotelové terasy. Vzhledem ke kamenitému dnu doporučujeme boty do vody.

Poloha

Tento luxusní hotel, určený zejména pro nejnáročnější klientelu, je vystavěn ve svahu a částečně ve skále nad překrásnou zátokou ve středisku Taormina Mare. Lanovka spojující pobřeží s městečkem Taormina je vzdálena cca 250 metrů od hotelu.

Sport a zábava

Možnost atraktivních výletů. Lanovkou snadno dostupné městečko Taormina nabízí řadu obchůdků a restaurací. Možnost zajímavých výletů, např. na Etnu či Liparské ostrovy, zajímavá nabídka rent-a-car.

Stravování

V hotelové restauraci jsou podávány bufetové snídaně a fakultativní večeře výběrem z menu.

Vybavení

Recepce, výtah, restaurace, bar, bazén se slanou vodou a terasou na opalování, parkoviště.

17000

Pokoje

Luxusní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a výhledem na moře jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, příslušenstvím, klimatizací, telefonem, SAT TV, minibarem, trezorem a terasou.

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: přímo u hotelu

Počasí

Sicílie

22°C Jasno